PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg - Łódź



kacperek
06-12-2011, 21:04
Może ktoś z Łodzi zna
Pokoje Gościnne CENTRUM Łódź (http://pokojelodz.nocuj.com.pl/)

Łódź Śródmieście, Polskiej Organizacji Wojskowej


http://pokojelodz.nocuj.com.pl/ (http://pokojelodz.nocuj.com.pl/#formularz)

Jakieś opinie?

Motorniczy
06-12-2011, 21:52
Niczego taniej nie znajdziesz a na zdjeciu ladnie to wyglada. Pozdro

deep
06-12-2011, 21:57
A na godzinkę też można? :)

Motorniczy
07-12-2011, 02:18
nic nie zrobisz w godzine bo tabletki dzialaja dopiero po godzinie ;)

coach_lodz
07-12-2011, 12:42
nic nie zrobisz w godzine bo tabletki dzialaja dopiero po godzinie ;)

sprawdzone organoleptycznie ?

Motorniczy
07-12-2011, 13:00
sprawdzone organoleptycznie ?

nieeee... to ja czytalem tylko, ze :)

deep
07-12-2011, 13:09
Haha jeszcze nie potrzebuję :)

coach_lodz
07-12-2011, 20:04
nieeee... to ja czytalem tylko, ze :)

nie no... jasssssne ;)