PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki aparat na poczatek Sezon II



ranbir kapoor
05-12-2011, 13:44
sezon pierwszy sie skonczyl
pozostawil wiele otwartych watkow
czy wojteh pojedzie do Krakowa na golabki
czy zrobi mu je uboot
czy zdjecia sportowe da sie zrobic analogiem
czy Kartofelinder jest podwojnym agentem

to i wiele innych w Sezonie II

Bartek - NinoVeron
05-12-2011, 13:48
czy Monika jest Kasią czy Kasia jest Moniką?
czy ciężki aparat przedłuża męskość?
czy iPhone robi zdjęcia analogowe?
czy M9 to analog czy cyfra?
co się teraz stanie z G7?

wojteh
05-12-2011, 13:51
yes !!!! druga część !!!! yes!!! yes!!!

i nie na gołąbki ale na śląskie z mielonym

sztefanek
05-12-2011, 13:56
Dawaj Monia do AO, tam nuda grudniowa teraz.

wojteh
05-12-2011, 13:58
terrorysta jesteś??? AO nam zamkną

sztefanek
05-12-2011, 14:03
terrorysta jesteś??? AO nam zamkną

Tfu, tfu, tfu przez lewe ramię. Odwołuję swe słowa.

ranbir kapoor
05-12-2011, 14:06
Dawaj Monia do AO, tam nuda grudniowa teraz.


To by byl jak strzal w kolano czy ucieta stope
Nowy serial, najlepszy czas antenowy, wysoka ogladalnosc, gwiazda nr 1
A ty proponujesz jej rolke w podupadajacym tasiemcu ktory co chwile chca zdjac z anteny

sztefanek
05-12-2011, 14:11
No tak, pomyśl sztefanek zanim coś palniesz.
Zresztą i tak ja nie mógłbym zaprosić z racji mego młodego stażu.

wojteh
05-12-2011, 14:11
rolka slajdu czy b&w czy kolor i jakie iso 100,200 czy 400 ??

hubik
05-12-2011, 14:14
rolka slajdu czy b&w czy kolor i jakie iso 100,200 czy 400 ??

A które z tych iso lepiej kończyny obetną?

doktor
05-12-2011, 14:23
Może tytuły odcinków?
Zrób to sam na siłę, czyli obróbka forsowna.
Dom nad rozlewiskiem, czyli moja pierwsza ciemnia.
From Russia with love. Kiev 88
Shakin Stevens. Potrząsaj przy obracaniu.

Kartofelinder
05-12-2011, 14:24
czy Kartofelinder jest podwojnym agentem



Wiedziałem, że mi się dostanie za te cyfrowe zdjęcia.

rafulec
05-12-2011, 14:35
sezon pierwszy sie skonczyl
(...)
czy wojteh pojedzie do Krakowa na golabki
(..)
to i wiele innych w Sezonie II


mogę zaoferować że zrobie z tego analogowo-syfrowego bekstejdza :)

wpkx
05-12-2011, 20:48
Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki, umiejscowione mniej lub bardziej nad Wigołąbką:

- Stawka większa niż Contax
- Podróż za jedną stodołę
- Pani Moderator i Orthodoxi
- W stodole i w puszczy
- Tajemnica szyfru kaloszy
- Rycerze i kapusie
- O dwóch takich, co ukradli stodołę
- Stawiam na Maria Banana
- Szatan z AO
- Mieszkaniec stodoły z kurantem
- Niewiarygodne przygody Maria Piegusa
- Gniewko, syn wieśniaka
- Rogass z Doliny Roztoki

sztefanek
05-12-2011, 21:08
Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki, umiejscowione mniej lub bardziej nad Wigołąbką:

- Stawka większa niż Contax
- Podróż za jedną stodołę
- Pani Moderator i Orthodoxi
- W stodole i w puszczy
- Tajemnica szyfru kaloszy
- Rycerze i kapusie
- O dwóch takich, co ukradli stodołę
- Stawiam na Maria Banana
- Szatan z AO
- Mieszkaniec stodoły z kurantem
- Niewiarygodne przygody Maria Piegusa
- Gniewko, syn wieśniaka
- Rogass z Doliny Roztoki

Jak można to poproszę jeszcze
- hasselblad pod strzechą

ranbir kapoor
05-12-2011, 21:21
nie zapominajmy o soundtracku - na pierwszy ogien idzie Plonie Stodola Niemena

ranbir kapoor
05-12-2011, 21:31
- Stawiam na Maria Banana



czy ja dobrze to zrozumialem, stawiasz mojego banana?

wpkx
05-12-2011, 21:36
Tak "dobrze" mógł zrozumieć jedynie mieszkaniec Marjowej Haryzmy...

A co do soundtracku to ja jednak wolę to, szczególnie od 1:25:

X2unrI-F-mY

ranbir kapoor
05-12-2011, 21:43
tu mam slynna scene poscigu z "Jaki aparat na poczatek CHRISTMAS SPECIAL"
yysbbPStfWw

wpkx
05-12-2011, 21:47
Nie... To dla mnie za mocne... Nie mogę patrzeć - tam psują Mercedesa...

zdyboo
05-12-2011, 22:00
tu mam slynna scene poscigu z "Jaki aparat na poczatek CHRISTMAS SPECIAL"

Myślę, że nakręcili to w ogóle bez stosowania efektów specjalnych. Tylko czemu ci Hindusi gawariat pa ruski?

microbot
05-12-2011, 22:06
defekty specjalne

Anja_G
05-12-2011, 22:12
Impreza tu się przeniosła... Miło, że zaprosiliście.
Wiem, wiem... Monika-Kasia...

rafulec
05-12-2011, 22:19
skądże znowu :)

Kartofelinder
05-12-2011, 22:24
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka

rafulec
05-12-2011, 22:28
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka

alfabetycznie wygrywa Anja
przynajmniej pełnoletnia prowokatorka :P:P:P


Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki...

pozwole zapodać propozycje:
rodinal kontra id76,
czasem cyfra, czasem klisza,
krótki film o przerywaniu,
wszystko co chcielibyście widzieć o wkładaniu filmu do koreksu, ale boicie się zapytać.

ot tak mnie najszło :D

Anja_G
05-12-2011, 22:30
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka
W starych dobrych czasach Szanowny Kolega dostałby bana za tak potworne oszczerstwa. Dziś - pozostaje wycofać się z życia towarzyskiego...
:P

Rafał, zdajesz sobie sprawę, że następnego Open'er'a nie przeżyjesz?

zdyboo
05-12-2011, 22:32
Widzisz Kacper, na co Ci to było, teraz masz się wycofać.

rafulec
05-12-2011, 22:33
Rafał, zdajesz sobie sprawę, że następnego Open'er'a nie przeżyjesz?

liczę na pomoc bjork :)

ponadto pozwolę sobie zauważyć, że masz bardzo ładny awatar, ale taki mało świąteczny

Anja_G
05-12-2011, 22:35
Widzisz Kacper, na co Ci to było, teraz masz się wycofać.
Nie łapać za słówka! Skrót myślowy był w użyciu.

microbot
05-12-2011, 22:37
zanim zamkną ten wątek propozycja tytułów na kolejne 5 odcinków:
11. Za garść dolarów chce analoga
12. Dobry, zła i brzydki
13. Kasia Blanka
14. Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwic zdjęciami i pokochałem sexbombę
15. Zielona, miła (Kasia)

Anja_G
05-12-2011, 22:39
liczę na pomoc bjork :)

ponadto pozwolę sobie zauważyć, że masz bardzo ładny awatar, ale taki mało świąteczny
Dziękuję. Za to na Twoim - to chyba nie Bjork? Więc nie wiem, na co liczysz. :P

rafulec
05-12-2011, 22:40
13. Kasia Blanka
(ciachu)
15. Zielona, miła (Kasia)

czy nasza Kasia Monika czy też Monika Kasia zagra tytułową bohaterkę ?

zdyboo
05-12-2011, 22:40
Za to na Twoim - to chyba nie Bjork?

Nope, AJ & BBT.

rafulec
05-12-2011, 22:43
Dziękuję. Za to na Twoim - to chyba nie Bjork? Więc nie wiem, na co liczysz. :P

u świetego mikołaja zamówiłem leikę m9 i krótkim szkłem
tak dotrze, bedę sie snobował :)

zrobię Ci ślitaśny avatar a.d.2012 :)

Anja_G
05-12-2011, 22:45
Nope, AJ & BBT.

Ależ widzę. Pittowa też mu raczej nie pomoże.

Anja_G
05-12-2011, 22:55
u świetego mikołaja zamówiłem leikę m9 i krótkim szkłem
tak dotrze, bedę sie snobował :)

zrobię Ci ślitaśny avatar a.d.2012 :)
Podpisałam kontrakt z jedną M9, i tego się trzymam. Wybacz. Ale dziękuję za dobre chęci. :D

rafulec
05-12-2011, 22:59
Podpisałam kontrakt z jedną M9, i tego się trzymam. Wybacz. Ale dziękuję za dobre chęci. :D


Anjuuuuu :) Proszę ładnie. Obiecuję podszkolić warsztat

a kysz z leicą, przecie to forum najkona

ranbir kapoor
05-12-2011, 23:00
coz to za kontrakt i z kim?

Anja_G
05-12-2011, 23:04
Anjuuuuu :) Proszę ładnie. Obiecuję podszkolić warsztat


coz to za kontrakt i z kim?
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2635719&postcount=21815

Dobrej nocy. Oddaję wątek Monice-Kasi. :)

rafulec
05-12-2011, 23:07
tak walkowerem ?

dobrej nocy


p.s.
przełączamy na drugi kanał :)

Anja_G
05-12-2011, 23:11
tak walkowerem ?

dobrej nocy


p.s.
przełączamy na drugi kanał :)
Nie, tak G7. :P

PS Na pierwszy, jedyny, słuszny...

Dobrej, Rafał.

Jacek_Z
06-12-2011, 00:06
Sorry, ale co tu sie dzieje? Shout? AO wam nie zamykają a wy koniecznie chcecie do tego doprowadzić? No naprawde wystarczy, że jeden wątek (AO) jest .... jakby to ująć delikatnie ... przepełniony flejmami a tu kolejny. No nie rozmnażajcie mi się tutaj przez pączkowanie, tylko trzymajcie sie AO :)

Rola moderatora wdzięczną nie jest, niestety.