Zobacz pełną wersję : Jaki aparat na poczatek Sezon II
ranbir kapoor
05-12-2011, 13:44
sezon pierwszy sie skonczyl
pozostawil wiele otwartych watkow
czy wojteh pojedzie do Krakowa na golabki
czy zrobi mu je uboot
czy zdjecia sportowe da sie zrobic analogiem
czy Kartofelinder jest podwojnym agentem
to i wiele innych w Sezonie II
Bartek - NinoVeron
05-12-2011, 13:48
czy Monika jest Kasią czy Kasia jest Moniką?
czy ciężki aparat przedłuża męskość?
czy iPhone robi zdjęcia analogowe?
czy M9 to analog czy cyfra?
co się teraz stanie z G7?
yes !!!! druga część !!!! yes!!! yes!!!
i nie na gołąbki ale na śląskie z mielonym
sztefanek
05-12-2011, 13:56
Dawaj Monia do AO, tam nuda grudniowa teraz.
terrorysta jesteś??? AO nam zamkną
sztefanek
05-12-2011, 14:03
terrorysta jesteś??? AO nam zamkną
Tfu, tfu, tfu przez lewe ramię. Odwołuję swe słowa.
ranbir kapoor
05-12-2011, 14:06
Dawaj Monia do AO, tam nuda grudniowa teraz.
To by byl jak strzal w kolano czy ucieta stope
Nowy serial, najlepszy czas antenowy, wysoka ogladalnosc, gwiazda nr 1
A ty proponujesz jej rolke w podupadajacym tasiemcu ktory co chwile chca zdjac z anteny
sztefanek
05-12-2011, 14:11
No tak, pomyśl sztefanek zanim coś palniesz.
Zresztą i tak ja nie mógłbym zaprosić z racji mego młodego stażu.
rolka slajdu czy b&w czy kolor i jakie iso 100,200 czy 400 ??
rolka slajdu czy b&w czy kolor i jakie iso 100,200 czy 400 ??
A które z tych iso lepiej kończyny obetną?
Może tytuły odcinków?
Zrób to sam na siłę, czyli obróbka forsowna.
Dom nad rozlewiskiem, czyli moja pierwsza ciemnia.
From Russia with love. Kiev 88
Shakin Stevens. Potrząsaj przy obracaniu.
Kartofelinder
05-12-2011, 14:24
czy Kartofelinder jest podwojnym agentem
Wiedziałem, że mi się dostanie za te cyfrowe zdjęcia.
sezon pierwszy sie skonczyl
(...)
czy wojteh pojedzie do Krakowa na golabki
(..)
to i wiele innych w Sezonie II
mogę zaoferować że zrobie z tego analogowo-syfrowego bekstejdza :)
Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki, umiejscowione mniej lub bardziej nad Wigołąbką:
- Stawka większa niż Contax
- Podróż za jedną stodołę
- Pani Moderator i Orthodoxi
- W stodole i w puszczy
- Tajemnica szyfru kaloszy
- Rycerze i kapusie
- O dwóch takich, co ukradli stodołę
- Stawiam na Maria Banana
- Szatan z AO
- Mieszkaniec stodoły z kurantem
- Niewiarygodne przygody Maria Piegusa
- Gniewko, syn wieśniaka
- Rogass z Doliny Roztoki
sztefanek
05-12-2011, 21:08
Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki, umiejscowione mniej lub bardziej nad Wigołąbką:
- Stawka większa niż Contax
- Podróż za jedną stodołę
- Pani Moderator i Orthodoxi
- W stodole i w puszczy
- Tajemnica szyfru kaloszy
- Rycerze i kapusie
- O dwóch takich, co ukradli stodołę
- Stawiam na Maria Banana
- Szatan z AO
- Mieszkaniec stodoły z kurantem
- Niewiarygodne przygody Maria Piegusa
- Gniewko, syn wieśniaka
- Rogass z Doliny Roztoki
Jak można to poproszę jeszcze
- hasselblad pod strzechą
ranbir kapoor
05-12-2011, 21:21
nie zapominajmy o soundtracku - na pierwszy ogien idzie Plonie Stodola Niemena
ranbir kapoor
05-12-2011, 21:31
- Stawiam na Maria Banana
czy ja dobrze to zrozumialem, stawiasz mojego banana?
Tak "dobrze" mógł zrozumieć jedynie mieszkaniec Marjowej Haryzmy...
A co do soundtracku to ja jednak wolę to, szczególnie od 1:25:
X2unrI-F-mY
ranbir kapoor
05-12-2011, 21:43
tu mam slynna scene poscigu z "Jaki aparat na poczatek CHRISTMAS SPECIAL"
yysbbPStfWw
Nie... To dla mnie za mocne... Nie mogę patrzeć - tam psują Mercedesa...
tu mam slynna scene poscigu z "Jaki aparat na poczatek CHRISTMAS SPECIAL"
Myślę, że nakręcili to w ogóle bez stosowania efektów specjalnych. Tylko czemu ci Hindusi gawariat pa ruski?
microbot
05-12-2011, 22:06
defekty specjalne
Impreza tu się przeniosła... Miło, że zaprosiliście.
Wiem, wiem... Monika-Kasia...
Kartofelinder
05-12-2011, 22:24
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka
alfabetycznie wygrywa Anja
przynajmniej pełnoletnia prowokatorka :P:P:P
Cisza czegoś nastała... Zaproponuję (szeptem) kolejne odcinki...
pozwole zapodać propozycje:
rodinal kontra id76,
czasem cyfra, czasem klisza,
krótki film o przerywaniu,
wszystko co chcielibyście widzieć o wkładaniu filmu do koreksu, ale boicie się zapytać.
ot tak mnie najszło :D
Monika-Kasia-Anja - potrójna agentka, prowokatorka
W starych dobrych czasach Szanowny Kolega dostałby bana za tak potworne oszczerstwa. Dziś - pozostaje wycofać się z życia towarzyskiego...
:P
Rafał, zdajesz sobie sprawę, że następnego Open'er'a nie przeżyjesz?
Widzisz Kacper, na co Ci to było, teraz masz się wycofać.
Rafał, zdajesz sobie sprawę, że następnego Open'er'a nie przeżyjesz?
liczę na pomoc bjork :)
ponadto pozwolę sobie zauważyć, że masz bardzo ładny awatar, ale taki mało świąteczny
Widzisz Kacper, na co Ci to było, teraz masz się wycofać.
Nie łapać za słówka! Skrót myślowy był w użyciu.
microbot
05-12-2011, 22:37
zanim zamkną ten wątek propozycja tytułów na kolejne 5 odcinków:
11. Za garść dolarów chce analoga
12. Dobry, zła i brzydki
13. Kasia Blanka
14. Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwic zdjęciami i pokochałem sexbombę
15. Zielona, miła (Kasia)
liczę na pomoc bjork :)
ponadto pozwolę sobie zauważyć, że masz bardzo ładny awatar, ale taki mało świąteczny
Dziękuję. Za to na Twoim - to chyba nie Bjork? Więc nie wiem, na co liczysz. :P
13. Kasia Blanka
(ciachu)
15. Zielona, miła (Kasia)
czy nasza Kasia Monika czy też Monika Kasia zagra tytułową bohaterkę ?
Za to na Twoim - to chyba nie Bjork?
Nope, AJ & BBT.
Dziękuję. Za to na Twoim - to chyba nie Bjork? Więc nie wiem, na co liczysz. :P
u świetego mikołaja zamówiłem leikę m9 i krótkim szkłem
tak dotrze, bedę sie snobował :)
zrobię Ci ślitaśny avatar a.d.2012 :)
Nope, AJ & BBT.
Ależ widzę. Pittowa też mu raczej nie pomoże.
u świetego mikołaja zamówiłem leikę m9 i krótkim szkłem
tak dotrze, bedę sie snobował :)
zrobię Ci ślitaśny avatar a.d.2012 :)
Podpisałam kontrakt z jedną M9, i tego się trzymam. Wybacz. Ale dziękuję za dobre chęci. :D
Podpisałam kontrakt z jedną M9, i tego się trzymam. Wybacz. Ale dziękuję za dobre chęci. :D
Anjuuuuu :) Proszę ładnie. Obiecuję podszkolić warsztat
a kysz z leicą, przecie to forum najkona
ranbir kapoor
05-12-2011, 23:00
coz to za kontrakt i z kim?
Anjuuuuu :) Proszę ładnie. Obiecuję podszkolić warsztat
coz to za kontrakt i z kim?
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2635719&postcount=21815
Dobrej nocy. Oddaję wątek Monice-Kasi. :)
tak walkowerem ?
dobrej nocy
p.s.
przełączamy na drugi kanał :)
tak walkowerem ?
dobrej nocy
p.s.
przełączamy na drugi kanał :)
Nie, tak G7. :P
PS Na pierwszy, jedyny, słuszny...
Dobrej, Rafał.
Sorry, ale co tu sie dzieje? Shout? AO wam nie zamykają a wy koniecznie chcecie do tego doprowadzić? No naprawde wystarczy, że jeden wątek (AO) jest .... jakby to ująć delikatnie ... przepełniony flejmami a tu kolejny. No nie rozmnażajcie mi się tutaj przez pączkowanie, tylko trzymajcie sie AO :)
Rola moderatora wdzięczną nie jest, niestety.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.