PDA

Zobacz pełną wersję : AC/DC non stop



Iwek_22
04-12-2011, 18:22
Może się komuś też przyda :-)
http://tunein.com/tuner/?StationId=139478&#

sinner
04-12-2011, 18:46
no i poszło do ulubionych
właśnie Let There Be Rock :)

jest mały minus strona sama się nie odswieża i dopiero po ręcznym odświeżeniu zmienia się tytuł granego utworu

Przemek Paśnik
04-12-2011, 19:18
Dzięki! ACe piorun DeCe :wink: to klimaty w sam raz na szare wieczory

KaleidoStar
05-12-2011, 01:05
O :D Super, zapamiętam :D

velaskez
05-12-2011, 01:44
Ja mam wszystkie płyty i tak pościągane :P

KaleidoStar
05-12-2011, 02:22
Też mam całą dyskografię, ale takie radio to fajna rzecz np w pracy....

darko
05-12-2011, 02:28
Jak by to ująć: lubię to! :)

mooha
05-12-2011, 09:27
Gra w iphonie, co baaaardzo cieszy :)