Zobacz pełną wersję : AC/DC non stop
Może się komuś też przyda :-)
http://tunein.com/tuner/?StationId=139478&#
no i poszło do ulubionych
właśnie Let There Be Rock :)
jest mały minus strona sama się nie odswieża i dopiero po ręcznym odświeżeniu zmienia się tytuł granego utworu
Przemek Paśnik
04-12-2011, 19:18
Dzięki! ACe piorun DeCe :wink: to klimaty w sam raz na szare wieczory
KaleidoStar
05-12-2011, 01:05
O :D Super, zapamiętam :D
velaskez
05-12-2011, 01:44
Ja mam wszystkie płyty i tak pościągane :P
KaleidoStar
05-12-2011, 02:22
Też mam całą dyskografię, ale takie radio to fajna rzecz np w pracy....
Jak by to ująć: lubię to! :)
Gra w iphonie, co baaaardzo cieszy :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.