Zobacz pełną wersję : Świąteczne avatary
Boryszuk
04-12-2011, 15:44
Do świąt raptem 3 tygodnie a jakoś nie widzę żeby ktoś pamiętał o forumowej tradycji.
Ja zaczynam.
Ho ho howgh.
fakt - trza wrzucić avatarka do PSa :)
Pamietamy, pamiętamy :D
Ale jeszcze kilka dni zostało :D
O, znów trzeba będzie reaktywować spółdzielnię. :mrgreen:
Ale jeszcze kilka dni zostało :D
Właśnie, właśnie… z reguły na mikołajki przywdziewane były czerwone czapeczki. :)
ooo - jak swojsko się znów zrobiło! :D
Boryszuk
04-12-2011, 16:00
Właśnie, właśnie… z reguły na mikołajki przywdziewane były czerwone czapeczki. :)
A to mi się pokićkało w takiej razie. No trudno, ja już jestem gotowy na mikołajki :D
A to mi się pokićkało w takiej razie. No trudno, ja już jestem gotowy na mikołajki :D
Bardzo dobrze, że wcześniej! Ja tam święta uwielbiam i cenię sobie każdy dzień. :)
Witaj Agape :D
Borys, ale bardzo dobrze że pamietasz i działasz!
mateo912
04-12-2011, 16:19
ooo - jak swojsko się znów zrobiło! :D
ooo a kto to się pojawił:D
Jeszcze Imago i będzie komplet :D
Witaj Agape :D
A witam, witam mikołajkowo! 8-)
ooo a kto to się pojawił:D
Jeszcze Imago i będzie komplet :D
No jakże to - miałoby mnie nie być w mikołajkowym wątku? :p ;)
Niebawem obsada pracownicza spółdzielni się uzupełni (ech te częstochowskie naleciałości...) - i możemy działać. :smile:
Sapphiron
04-12-2011, 16:37
Naszą świecką tradycję trzeba pielęgnować :)
velaskez
04-12-2011, 16:41
Kto mi zrobi? :D
Psychotrop
04-12-2011, 16:45
ja mam zeszłorocznego cudownego avatarka zrobionego przez Mroczusia vel B202 :)
Kto mi zrobi? :D
Co? :shock:
:mrgreen:
ja mam zeszłorocznego cudownego avatarka
Zeszłoroczne już nie modne pączuszku słodziuchny. :D
Psychotrop
04-12-2011, 16:54
Zeszłoroczne już nie modne pączuszku słodziuchny. :D
to ja poproszę o przerobienie np tego :D
http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg
to ja poproszę o przerobienie np tego :D
Poczekaj, poczekaj… zaraz bydzie. ;)
jak wszyscy to wszyscy :D
velaskez
04-12-2011, 17:13
Co? :shock:
O ile mnie pamięć nie myli ktoś przerabiał :D
to ja poproszę o przerobienie np tego :D
http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg
Psycho, uprzedzaj :)
to ja poproszę o przerobienie np tego :D
http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg
taki o:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)
:mrgreen:
mateo912
04-12-2011, 17:17
O ile mnie pamięć nie myli ktoś przerabiał :D
Ja Ci przerabiałem ;)
Podeślij w większym formacie;)
taki o:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)
:mrgreen:
rewelka
Boryszuk
04-12-2011, 17:29
może tak :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2326/psychoforumr.jpg)
mateo912
04-12-2011, 17:32
a ja mam coś takiego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img825.imageshack.us/img825/7457/h9i8miet.jpg)
:D
velaskez
04-12-2011, 17:44
Dzięki Mateo :D
a kto chce przerobic mojego ? Ma ktoś jakiś pomysł co z tą moją facjatą zrobić :)
Służe tym avatarem który jest obecnie albo tamtym poprzednim z fajką
mateo912
04-12-2011, 17:54
a kto chce przerobic mojego ? Ma ktoś jakiś pomysł co z tą moją facjatą zrobić :)
Służe tym avatarem który jest obecnie albo tamtym poprzednim z fajką
podeślij większą wersje to spróbuje podziałać:D
Jak się ktoś nudzi to może i mi coś skombinować :)
http://www.nikonians.org/de/forums/user_files/200272.jpg
W zeszłym roku wiem że ktoś mi zrobił ale po formacie mi się gdzieś ta wersja zapodziała ;(
Psychotrop
04-12-2011, 19:12
taki o:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)
:mrgreen:
może tak :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2326/psychoforumr.jpg)
a ja mam coś takiego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img825.imageshack.us/img825/7457/h9i8miet.jpg)
:D
no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:
i ja już też mam - mateo mi zrobił mega zawodowy avatarek :)
mateo912
04-12-2011, 19:21
no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:
zmieniaj co 10 min :D
Boryszuk
04-12-2011, 19:30
no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:
Ja mam nowy pomysl ale to dopiero jutro bo PS na telefonie ssie :P
<| MICHAŁ |>
04-12-2011, 19:34
ja tez wlasnie zrobilem :)
coach_lodz
04-12-2011, 19:49
ej a mi kto zrobi ?
mateo912
04-12-2011, 20:12
ej a mi kto zrobi ?
daj linka do większego ;)
coach_lodz
04-12-2011, 20:14
ok - chwila
http://img14.imageshack.us/img14/7366/dsc1015a1.jpg
cheyenne
04-12-2011, 20:42
mój już zmieniony
Jeszcze Imago i będzie komplet :D
Tym razem do was nie dołączę. Za małe zyski. ;)
Też mam :D
Aga-Pe (:D), pomysłowa przeróbka Twojego avatara - podoba mi się :D
mateo912
04-12-2011, 21:33
ok - chwila
http://img14.imageshack.us/img14/7366/dsc1015a1.jpg
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img804.imageshack.us/img804/2669/utfy7j0p.jpg)
Proszę ;)
Sapphiron
04-12-2011, 21:38
Mikołajkowy Grzesiek z naturalną brodą jeszcze nie siwą zgłasza się na zbiórce załogi!
coach_lodz
04-12-2011, 22:58
melduje, że mam i ja... dzięki mateo !!
mateo912
04-12-2011, 23:01
melduje, że mam i ja... dzięki mateo !!
nie ma za co :)
Ktoś jeszcze? ;)
melduje sie ze swiateczno - zakreconym avatarem ;)
KaleidoStar
05-12-2011, 01:12
Dzięki Mateo też mogę się zameldować :D
Biorąc pod uwagę to co jest za oknem, to raczej parasol byłby właściwszy...
coach_lodz
05-12-2011, 12:31
Biorąc pod uwagę to co jest za oknem, to raczej parasol byłby właściwszy...
czapka mikołaja jest z goretexu !!
czapka mikołaja jest z goretexu !!
Ale na brodę się leje...
coach_lodz
05-12-2011, 14:04
Ale na brodę się leje...
ot malkontent... wodę z brody wyciskają nam sexowne śnieżynki !!
Sapphiron
05-12-2011, 14:50
mi woda na brodzie zamarza i jak jest mróz to wyglądam jak świety mikołaj... jak jest większy mróz to od samego oddechu broda zamarza pieknymi kryształkami...
Dziękuję koleżance Bognik za pomoc przy świątecznym avatarze:)
Megazordon
05-12-2011, 21:54
To ja też, jak zwykle zmieniam na świąteczny.
Też mam :D
Aga-Pe (:D), pomysłowa przeróbka Twojego avatara - podoba mi się :D
miło mi 8-)
Archibald
05-12-2011, 22:51
Obecny :)
Psycho - posikałem się z proponowanych Ci wersji :mrgreen:
bry....zrobta mi cos z tym...please!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc9233.jpg/)
mateo912
05-12-2011, 23:17
bry....zrobta mi cos z tym...please!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/img40/1997/ze80elad.jpg)
Proszę ;)
Mateusz, mówisz, że zajęcia z grafiki odcisnęły piętno na Twojej działalności artystycznej. ;)
mateo912
05-12-2011, 23:27
Mateusz, mówisz, że zajęcia z grafiki odcisnęły piętno na Twojej działalności artystycznej. ;)
haha:D
nie tylko to jest dość miła i szybko odskocznia od illustratora :D
najfajniejszy okres na forum, znów ciekawe avatarki będą :D no to zmieniony ;) hihi
Psycho mnie zdradził :P ale w tym roku będzie miał fajny av ;) wybaczam hahahahaha jaki misiek hahahaha
Psychotrop
06-12-2011, 00:10
najfajniejszy okres na forum, znów ciekawe avatarki będą :D
a to pamiętasz ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/4566/avatareku.jpg) ->
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/9598/avateye.jpg)
:mrgreen:
jestem! wolal bym czapke w lysine strasznie wali zimno!:D
Dzieki Mateusz!
mateo912
06-12-2011, 00:16
jestem! wolal bym czapke w lysine strasznie wali zimno!:D
Dzieki Mateusz!
ale wszyscy mają czapki :D chciałem tym razem być oryginalny ;D
pamiętam psycho ;) ciekawe czy Dyziek ze swoim się pojawi ;)
velaskez
06-12-2011, 00:38
a to pamiętasz ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/4566/avatareku.jpg) ->
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/9598/avateye.jpg)
:mrgreen:
Też to pamiętam, Rudolfie :P
miron19j
06-12-2011, 01:30
jak wszyscy - to wszyscy. :-)
No to jedziemy z tymi świętami :)
wojtas0009
06-12-2011, 17:14
6 grudnia motywuje to zmiany avatara! ;)
Nie obyło się bez pomocy lutownicy i pęsety. :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/8569/mik600.jpg)
To i ja w tym roku dołączę :)
mam i ja
.
.
.
świątecznego avatara ;)
Presja świąt czy... tłumu?
Sympatyczna zabawa. Czerwony jeszcze na to nie wpadł ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.