PDA

Zobacz pełną wersję : Świąteczne avatary



Boryszuk
04-12-2011, 15:44
Do świąt raptem 3 tygodnie a jakoś nie widzę żeby ktoś pamiętał o forumowej tradycji.

Ja zaczynam.

Ho ho howgh.

stock
04-12-2011, 15:47
fakt - trza wrzucić avatarka do PSa :)

ASAHI
04-12-2011, 15:48
Pamietamy, pamiętamy :D

Ale jeszcze kilka dni zostało :D

swider
04-12-2011, 15:48
O, znów trzeba będzie reaktywować spółdzielnię. :mrgreen:


Ale jeszcze kilka dni zostało :D
Właśnie, właśnie… z reguły na mikołajki przywdziewane były czerwone czapeczki. :)

agape
04-12-2011, 15:49
ooo - jak swojsko się znów zrobiło! :D

Boryszuk
04-12-2011, 16:00
Właśnie, właśnie… z reguły na mikołajki przywdziewane były czerwone czapeczki. :)

A to mi się pokićkało w takiej razie. No trudno, ja już jestem gotowy na mikołajki :D

swider
04-12-2011, 16:15
A to mi się pokićkało w takiej razie. No trudno, ja już jestem gotowy na mikołajki :D
Bardzo dobrze, że wcześniej! Ja tam święta uwielbiam i cenię sobie każdy dzień. :)

ASAHI
04-12-2011, 16:17
Witaj Agape :D

Borys, ale bardzo dobrze że pamietasz i działasz!

mateo912
04-12-2011, 16:19
ooo - jak swojsko się znów zrobiło! :D

ooo a kto to się pojawił:D
Jeszcze Imago i będzie komplet :D

agape
04-12-2011, 16:29
Witaj Agape :D
A witam, witam mikołajkowo! 8-)


ooo a kto to się pojawił:D
Jeszcze Imago i będzie komplet :D

No jakże to - miałoby mnie nie być w mikołajkowym wątku? :p ;)
Niebawem obsada pracownicza spółdzielni się uzupełni (ech te częstochowskie naleciałości...) - i możemy działać. :smile:

Sapphiron
04-12-2011, 16:37
Naszą świecką tradycję trzeba pielęgnować :)

velaskez
04-12-2011, 16:41
Kto mi zrobi? :D

Psychotrop
04-12-2011, 16:45
ja mam zeszłorocznego cudownego avatarka zrobionego przez Mroczusia vel B202 :)

swider
04-12-2011, 16:47
Kto mi zrobi? :D
Co? :shock:



:mrgreen:


ja mam zeszłorocznego cudownego avatarka
Zeszłoroczne już nie modne pączuszku słodziuchny. :D

agape
04-12-2011, 16:48
:mrgreen:

Psychotrop
04-12-2011, 16:54
Zeszłoroczne już nie modne pączuszku słodziuchny. :D

to ja poproszę o przerobienie np tego :D

http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg

swider
04-12-2011, 17:06
to ja poproszę o przerobienie np tego :D
Poczekaj, poczekaj… zaraz bydzie. ;)

kaba
04-12-2011, 17:11
jak wszyscy to wszyscy :D

velaskez
04-12-2011, 17:13
Co? :shock:

O ile mnie pamięć nie myli ktoś przerabiał :D

darko
04-12-2011, 17:14
to ja poproszę o przerobienie np tego :D

http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg
Psycho, uprzedzaj :)

agape
04-12-2011, 17:16
to ja poproszę o przerobienie np tego :D

http://img16.imageshack.us/img16/2326/psychoforumr.jpg

taki o:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)

:mrgreen:

mateo912
04-12-2011, 17:17
O ile mnie pamięć nie myli ktoś przerabiał :D

Ja Ci przerabiałem ;)
Podeślij w większym formacie;)

darko
04-12-2011, 17:19
taki o:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)

:mrgreen:
rewelka

Boryszuk
04-12-2011, 17:29
może tak :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2326/psychoforumr.jpg)

mateo912
04-12-2011, 17:32
a ja mam coś takiego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img825.imageshack.us/img825/7457/h9i8miet.jpg)
:D

velaskez
04-12-2011, 17:44
Dzięki Mateo :D

stock
04-12-2011, 17:53
a kto chce przerobic mojego ? Ma ktoś jakiś pomysł co z tą moją facjatą zrobić :)

Służe tym avatarem który jest obecnie albo tamtym poprzednim z fajką

mateo912
04-12-2011, 17:54
a kto chce przerobic mojego ? Ma ktoś jakiś pomysł co z tą moją facjatą zrobić :)

Służe tym avatarem który jest obecnie albo tamtym poprzednim z fajką

podeślij większą wersje to spróbuje podziałać:D

m3
04-12-2011, 18:13
Jak się ktoś nudzi to może i mi coś skombinować :)
http://www.nikonians.org/de/forums/user_files/200272.jpg

W zeszłym roku wiem że ktoś mi zrobił ale po formacie mi się gdzieś ta wersja zapodziała ;(

Psychotrop
04-12-2011, 19:12
taki o:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img85.imageshack.us/img85/9113/psychoforumravaa.jpg)

:mrgreen:


może tak :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2326/psychoforumr.jpg)


a ja mam coś takiego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img825.imageshack.us/img825/7457/h9i8miet.jpg)
:D

no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:

stock
04-12-2011, 19:20
i ja już też mam - mateo mi zrobił mega zawodowy avatarek :)

mateo912
04-12-2011, 19:21
no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:

zmieniaj co 10 min :D

Boryszuk
04-12-2011, 19:30
no i na które mam się zdecydować ?
hmmm
:mrgreen:

Ja mam nowy pomysl ale to dopiero jutro bo PS na telefonie ssie :P

<| MICHAŁ |>
04-12-2011, 19:34
ja tez wlasnie zrobilem :)

coach_lodz
04-12-2011, 19:49
ej a mi kto zrobi ?

mateo912
04-12-2011, 20:12
ej a mi kto zrobi ?

daj linka do większego ;)

coach_lodz
04-12-2011, 20:14
ok - chwila

http://img14.imageshack.us/img14/7366/dsc1015a1.jpg

cheyenne
04-12-2011, 20:42
mój już zmieniony

Imago
04-12-2011, 20:46
Jeszcze Imago i będzie komplet :D
Tym razem do was nie dołączę. Za małe zyski. ;)

Grzybu
04-12-2011, 21:10
Obecny!!! :D

darko
04-12-2011, 21:13
Też już mam

bognik
04-12-2011, 21:32
Też mam :D

Aga-Pe (:D), pomysłowa przeróbka Twojego avatara - podoba mi się :D

mateo912
04-12-2011, 21:33
ok - chwila

http://img14.imageshack.us/img14/7366/dsc1015a1.jpg


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img804.imageshack.us/img804/2669/utfy7j0p.jpg)
Proszę ;)

Sapphiron
04-12-2011, 21:38
Mikołajkowy Grzesiek z naturalną brodą jeszcze nie siwą zgłasza się na zbiórce załogi!

coach_lodz
04-12-2011, 22:58
melduje, że mam i ja... dzięki mateo !!

mateo912
04-12-2011, 23:01
melduje, że mam i ja... dzięki mateo !!

nie ma za co :)
Ktoś jeszcze? ;)

GeparD
05-12-2011, 00:47
melduje sie ze swiateczno - zakreconym avatarem ;)

KaleidoStar
05-12-2011, 01:12
Dzięki Mateo też mogę się zameldować :D

hubik
05-12-2011, 10:23
Biorąc pod uwagę to co jest za oknem, to raczej parasol byłby właściwszy...

coach_lodz
05-12-2011, 12:31
Biorąc pod uwagę to co jest za oknem, to raczej parasol byłby właściwszy...

czapka mikołaja jest z goretexu !!

hubik
05-12-2011, 13:46
czapka mikołaja jest z goretexu !!

Ale na brodę się leje...

coach_lodz
05-12-2011, 14:04
Ale na brodę się leje...

ot malkontent... wodę z brody wyciskają nam sexowne śnieżynki !!

Sapphiron
05-12-2011, 14:50
mi woda na brodzie zamarza i jak jest mróz to wyglądam jak świety mikołaj... jak jest większy mróz to od samego oddechu broda zamarza pieknymi kryształkami...

mycza
05-12-2011, 20:28
Dziękuję koleżance Bognik za pomoc przy świątecznym avatarze:)

ASAHI
05-12-2011, 20:33
No, Mycza, fajnie :D

Megazordon
05-12-2011, 21:54
To ja też, jak zwykle zmieniam na świąteczny.

agape
05-12-2011, 22:13
Też mam :D

Aga-Pe (:D), pomysłowa przeróbka Twojego avatara - podoba mi się :D

miło mi 8-)

Archibald
05-12-2011, 22:51
Obecny :)

Psycho - posikałem się z proponowanych Ci wersji :mrgreen:

Greg77
05-12-2011, 23:00
bry....zrobta mi cos z tym...please!



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc9233.jpg/)

mateo912
05-12-2011, 23:17
bry....zrobta mi cos z tym...please!





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/img40/1997/ze80elad.jpg)

Proszę ;)

swider
05-12-2011, 23:25
Mateusz, mówisz, że zajęcia z grafiki odcisnęły piętno na Twojej działalności artystycznej. ;)

mateo912
05-12-2011, 23:27
Mateusz, mówisz, że zajęcia z grafiki odcisnęły piętno na Twojej działalności artystycznej. ;)

haha:D
nie tylko to jest dość miła i szybko odskocznia od illustratora :D

b202
06-12-2011, 00:02
najfajniejszy okres na forum, znów ciekawe avatarki będą :D no to zmieniony ;) hihi

b202
06-12-2011, 00:06
Psycho mnie zdradził :P ale w tym roku będzie miał fajny av ;) wybaczam hahahahaha jaki misiek hahahaha

Psychotrop
06-12-2011, 00:10
najfajniejszy okres na forum, znów ciekawe avatarki będą :D

a to pamiętasz ?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/4566/avatareku.jpg) ->
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/9598/avateye.jpg)
:mrgreen:

Greg77
06-12-2011, 00:11
jestem! wolal bym czapke w lysine strasznie wali zimno!:D

Dzieki Mateusz!

mateo912
06-12-2011, 00:16
jestem! wolal bym czapke w lysine strasznie wali zimno!:D

Dzieki Mateusz!

ale wszyscy mają czapki :D chciałem tym razem być oryginalny ;D

b202
06-12-2011, 00:32
pamiętam psycho ;) ciekawe czy Dyziek ze swoim się pojawi ;)

velaskez
06-12-2011, 00:38
a to pamiętasz ?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/4566/avatareku.jpg) ->
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/9598/avateye.jpg)
:mrgreen:

Też to pamiętam, Rudolfie :P

Kamiel
06-12-2011, 01:04
Mam i ja :)

miron19j
06-12-2011, 01:30
jak wszyscy - to wszyscy. :-)

pil74
06-12-2011, 16:54
No to jedziemy z tymi świętami :)

wojtas0009
06-12-2011, 17:14
6 grudnia motywuje to zmiany avatara! ;)

kazwita
06-12-2011, 17:28
Nie obyło się bez pomocy lutownicy i pęsety. :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/8569/mik600.jpg)

GeparD
06-12-2011, 20:25
czad :D

biegly
06-12-2011, 21:17
Poszło świątecznie :D

creep
06-12-2011, 22:36
To i ja w tym roku dołączę :)

Cosnek
07-12-2011, 21:03
No i ja...

grzehuu
07-12-2011, 22:53
mam i ja
.
.
.
świątecznego avatara ;)

amirez
08-12-2011, 14:17
Presja świąt czy... tłumu?
Sympatyczna zabawa. Czerwony jeszcze na to nie wpadł ;)