Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Głowica... pomoc w identyfikacji



<| MICHAŁ |>
03-12-2011, 21:27
Czesc,

czy moze wiecie, jaki jest model glowicy, do ktorej pasuje taki sprytny kątowy uchwyt jak na zdjeciu


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/12/kit-1.jpg
źródło (http://www.photozone.de/images/8Reviews/lenses/zeiss_zf_100_20_ff/kit.jpg)

podobne uzywane sa tez podczas filmow instruktazowych Kellby'ego...

z gory dzieki
pozdro
Michal

ramzey
03-12-2011, 21:35
wszystko arca swiss,
uchwyt to kirk albo rrs
kirkphoto
http://www.kirkphoto.com/
really right stuff
http://reallyrightstuff.com/Index.aspx?code=46&key=fr

niezły jest też markins
mam do obu puszek zwykłe brakety ale L- braket był dla mnie za drogi i bez sensu

<| MICHAŁ |>
03-12-2011, 21:55
super. dzieki!
ide grzebac po internecie :)

hijax_pl
04-12-2011, 08:54
Ja mam i polecam głowicę GP AcraTecha

Zolty
05-12-2011, 19:50
Jest jeszcze markins. http://www.markins.com Tyle ze nalezy brac glowice z zaciskiem na srube, a nie "lewarek" - mam z lewarkiem i jakos tak srednio mu ufam (nie mieli akurat na stanie wersji ze sruba kiedy mialem okazje kupic). Ceny w US duzo nizsze niz w EU.