PDA

Zobacz pełną wersję : kod na środy z orange



Obi
03-12-2011, 16:13
Głupie trochę pytanie... ma ktoś wolny kod na środy z orange na 7 grudnia? :) Bom przegabił.

Madlenne
03-12-2011, 22:01
A przypadkiem nie trzeba mieć tego kodu na ekranie komórki?

Obi
04-12-2011, 00:11
Nie :) wystarczy numer telefonu i kod.

Greg77
04-12-2011, 00:24
a co to?

Obi
04-12-2011, 00:56
to po to, żeby pójść na jeden bilet we dwie osoby :)

Greg77
04-12-2011, 01:01
ale gdzie?
poza darmowym BMW cos daja?

Obi
04-12-2011, 01:13
środy w orange z Cinema City :) promocja polegająca na tym, że jak podasz kod, który możesz pozyskać wysyłając sms który kosztuje tyle co normalny sms to na jeden bilet wchodzą 2 osoby na film :)

Archangel
04-12-2011, 02:50
Oprócz Cinema City z Orange w środę są też kody do Pizza Hut ; )

tswiech
04-12-2011, 11:55
Dla próbujących zdobyć taki kod mała rada.
Ostatnio operator znacznie musiał ograniczyć ilość dostępnych kodów.
Dla przykładu aby dostać kod na środę 07.12.11 sms-a trzeba było wysłać 01.12.11 mniej więcej w godzinach 00:00 - 00:15. W późniejszym czasie to tylko strata użytkownika wysyłającego sms-a i zysk operatora.
Wtedy pozostaje tylko czekać do kolejnej środy.

Obi
05-12-2011, 23:48
Szkoda... Nadal szukam jakby co :) A jakby ktoś chciał koncert z Trójki z niedzieli dawać znaka :)