PDA

Zobacz pełną wersję : Admin obchodzi urodziny - życzenia



Sendilkelm
03-12-2011, 01:24
Wszystkiego najzdrowszego, dużo nowej siły do życia, zdrowia i szczęścia Piotrze. Cieszę się, że mogłem także dołożyć się do całej akcji Serce dla Admina. Zdrowiej nam szybko, bo plenery czekają. Wierzę, że uda nam się jeszcze nie raz spotkać na plenerze.

Najlepszego Przyjacielu!

Greg77
03-12-2011, 01:45
Wszystkiego najlepszego no i oczywiscie zdrowia:)

velaskez
03-12-2011, 01:55
Naaajlepszego Piotrze. Zdroowia, to po pierwsze i najważniejsze. Wszyscy trzymają za Ciebie kciuki!

marcinc
03-12-2011, 02:04
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Najlepszego!

Jaskier
03-12-2011, 02:59
Dużo zdrowia Piotrze! Wszystkiego dobrego!

KaleidoStar
03-12-2011, 03:28
Wszystkiego najnajlepszego, Piotrze :]

JURAS12
03-12-2011, 07:40
Dużo zdrowia Piotrze! Wszystkiego najlepszego!

Paablitos
03-12-2011, 07:50
DUUUZO ZDROWIA Piotrze... no i jeszce Zdrowia... To przede wszystkim.
Wszystkiego Najlepszego:).

spongo
03-12-2011, 07:53
Z okazji urodzin życzę Ci Piotrze dużo zdrowia, szczęścia i radości.

sinner
03-12-2011, 09:06
Zdrówka i czego sobie tylko życzysz

damciop03
03-12-2011, 09:21
Wszystkiego najlepszego, wracaj jak najszybciej do zdrowia!!!

Kargulo
03-12-2011, 09:34
szybkiego powrotu do zdrowia Piotrze, i naj naj naj...

ASAHI
03-12-2011, 09:45
Duzo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :D Sto lat :D

rooner
03-12-2011, 09:48
Najlepszego.
Trzymam kciuki - będzie dobrze.
Musi być.

Marek
03-12-2011, 10:00
Sto lat Piotrze, wracaj szybko do zdrowia, kadry czekają...

malibu
03-12-2011, 10:39
Zdrowia i spełnienia marzeń, wszystkich tych dużych i małych.

Spinner
03-12-2011, 10:51
Piotras, zdrowia i zdrowia - reszta przyjdzie sama;-)

credka
03-12-2011, 11:00
Najlepszego Piotrze i zdrooooooooowiaaaaaa! :)

Antonioo
03-12-2011, 11:07
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia:)!!!

Jastrząb
03-12-2011, 11:07
Wszystkiego czego najbardziej potrzebujesz. Trzymaj się.

fotograf58
03-12-2011, 11:10
Dużo zdrowia Piotrze .

National
03-12-2011, 11:14
Zdrowia Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia Piotrze :)

Hoobie
03-12-2011, 11:22
Teraz to życzę Tobie duuuuuuuuużo zdrowia, bo tego potrzeba Ci najbardziej! Zdrowiej i nabieraj sił!
STO LAT!!!
Pozdrawiam! :)

Pawliko
03-12-2011, 11:22
Dużo zdrowia i radości z życia :)

kakersik
03-12-2011, 11:29
Najlepszego Piotrze!! A najwiecej zdrowia!!

jarekf34
03-12-2011, 11:33
Wszystkiego najlepszego no i oczywiście dużo, dużo zdrówka.
Pozdrawiam.

mycza
03-12-2011, 11:34
Najlepszego Piotrze, przede wszystkim dużo zdrowia:)

mini21
03-12-2011, 11:36
Piotrze - wszystkiego najlepszego, a szczególnie zdrowia!

Demonek
03-12-2011, 11:39
Wszystkiego najlepszego :) Szczególnie zdrowia!

Rial
03-12-2011, 11:48
Zdrowia!

ksviper
03-12-2011, 11:56
Wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim dużo zdrowia :)

kacperek
03-12-2011, 12:08
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia.

zhu76
03-12-2011, 12:27
Duzo ZDROWIA

Art Erie
03-12-2011, 12:32
Dobrze, że już w domu; dużo, dużo stabilnego zdrowia życzę.

admin
03-12-2011, 13:52
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa i życzenia. Tak się zastanawiam od ilu osób dostałbym takie wsparcie i życzenia gdyby tego forum nie było. Gdybym nie znał Was. Myślę że to byłaby garstka ludzi z najbliższego otoczenia. Tymczasem ja tutaj, z Wami czuję się tak wyjątkowo że nie potrafię tego opisać.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję... Za wszystko... Jesteście kochani...

wasilewk
03-12-2011, 13:55
I ode mnie Piotrze - starego zawałowca - też wszystkiego naj, naj !

admin
03-12-2011, 13:56
dzięki serdeczne i trzymaj się druhu dzielnie!

Semati
03-12-2011, 14:00
i ja się przyklejam do powyższych...

jarek76
03-12-2011, 14:09
Wszystkiego najlepszego i oczywiście zdrówka :)

Mamrot
03-12-2011, 14:26
ZDl6oWohq7k&feature=related

wonito
03-12-2011, 14:39
wszyscy zyczą zdrowia więc
ja życzę, żeby zdrowie pozwalało Ci cieszyć się życiem ;)

pmsphotography
03-12-2011, 14:41
Zdrowia, zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celów, pomyślności i szczęścia. I zdrowia jeszcze! :)

Krzysiek B
03-12-2011, 14:45
A ja skromnie życzę tylko dużo zdrowia i dużo wolnego czasu :)

Kuba_
03-12-2011, 14:48
Zdrowia, zdrowia, zdrowia, wytrwałości i czego sobie życzysz! Pozdrawiam.

bognik
03-12-2011, 15:19
Przede wszystkim ZDROWIA! Wszystkiego dobrego ;)

oge
03-12-2011, 15:21
Sto lat Piotrze, i szybkiego powrotu do zdrowia.

Marek Urbanowski
03-12-2011, 15:52
Zdrowia, bo to najważniejsze :)

KS
03-12-2011, 17:34
Wszystkiego najlepszego! :)

Łubu-dubu, łubu-dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeech żyje nam!
;)

KaleidoStar
03-12-2011, 17:57
Znowu z miau.pl



Dziękuję, już przekazuję :D

A dziś Piotr ma urodziny :D


To jeszcze życzenia urodzinowe proszę dołozyć
Sto lat, dużo spokoju,zdrowia i wielu wspanialych okazji do pstrykania :birthday:

Art Erie
03-12-2011, 18:15
Już po 17-tej; to ja po jakieś szkło skoczę :p

admin
03-12-2011, 18:44
Jak to mawiali na moim oddziale? A, pożyję sto a później się zobaczy :)

Jeszcze raz dzięki serdeczne wszystkim za pamięć. Rodzina urządza mi torcika więc będę tam myślał o Was jakbyście byli obok.

Dzięki wielkie.

miron19j
03-12-2011, 19:12
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

pinio
03-12-2011, 19:19
Dzisiejsze życzenia króciutkie - ZDROWIA.

krokus66
03-12-2011, 19:36
Dużo, dużo zdrowia i szczęścia.

look
03-12-2011, 20:39
Zdrowia, zdrowia, zdrowia... no i szczęścia...a w ogóle skoro urodziny to Twoje zdrowie :)

pablos524
03-12-2011, 20:53
Wszystkiego naj..... oraz duuuuużo zdrowia!!!

JaroPienza
03-12-2011, 21:04
Stowka i wiecej w zdrowiu i szczęściu

samson09
03-12-2011, 21:12
No to i ja wypiję za zdrówko - twoje oczywiście :)

Megazordon
03-12-2011, 21:56
http://www.youtube.com/watch?v=q_KB5nA9iMg

grzegorzant
04-12-2011, 16:31
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa i życzenia. Tak się zastanawiam od ilu osób dostałbym takie wsparcie i życzenia gdyby tego forum nie było. Gdybym nie znał Was. Myślę że to byłaby garstka ludzi z najbliższego otoczenia. Tymczasem ja tutaj, z Wami czuję się tak wyjątkowo że nie potrafię tego opisać.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję... Za wszystko... Jesteście kochani...

Pytanie z grupy retorycznych - przypomnij sobie KTO te forum wymyślił i założył :) a teraz spijaj nektar bo Ci się należy, tylko uważaj z voltażem ;)
Pozdrawiam i dozo bo organizuję grupkę na kurs do studia i powiem tak : nie wymigasz się żadnym L4 czy co tam teraz jest :)

stock
04-12-2011, 19:39
zdrówka:) reszta to bzdura :)

jarmer
04-12-2011, 20:32
Zdrówka, zdrowia......... i zdrówka.......

Grzybu
04-12-2011, 21:13
Dużo zdrowia Piotrze!!!!

jurekb
04-12-2011, 21:20
Zdrowia do 100 lat. :-)

jansilver
05-01-2012, 10:01
Spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj... , a przede wszystkim zdrowia. Proszę zarezerwować tydzień w lato. Zrealizujemy foto-plener na rejsie!!! Serdecznie pozdrawiam.

stock
05-01-2012, 10:14
stówka - powtórnie hehehe

U-CUT
05-01-2012, 10:16
Sto

Greg77
05-01-2012, 11:20
Sto lat, stoooo lat!

Cosnek
05-01-2012, 12:01
100 lat ! ! !

coach_lodz
05-01-2012, 12:04
Zdróweczka !!

grzehuu
05-01-2012, 12:37
przyłączam się

Życzę wszystkiego co życzyli moi poprzednicy razem ;)

credka
05-01-2012, 12:39
Hehe, macie zapłon :mrgreen: Gdzieście byli przez ten miesiąc?

sethcracow
05-01-2012, 14:56
My na imprezie urodzinowej :)

d80
05-01-2012, 15:19
I ja się dołączam do życzeń,zdrowotnych przede wszystkim i dostępności do aronii życzę.Ten owoc potrafi naprawdę wiele w problemach kardiologicznych.

BOSS
05-01-2012, 19:27
Piotrze, zdrówka, zdrówka i jescze raz zdrówka. Jak to będzie, będzie wszystko :-)

krzysztofz24
05-01-2012, 23:58
Przede wszystkim zdrowia, bo to najwazniejsze. I wielu udanych kadrow:-).

ekonet
06-01-2012, 00:03
Piotruś ma fajnie, urodziny obchodzi co miesiąc, lepiej, niż angielska królowa. ;)

Boryszuk
06-01-2012, 05:26
Piotruś ma fajnie, urodziny obchodzi co miesiąc, lepiej, niż angielska królowa. ;)

Tylko nie zbiera tyle podatkow co Elżunia ;)


W sumie... Zdrowia nigdy za duzo wiec niezaleznie od daty zycze Ci go cale mnostwo :) a co, kto mi zabroni? :mrgreen: