Zobacz pełną wersję : Admin obchodzi urodziny - życzenia
Sendilkelm
03-12-2011, 01:24
Wszystkiego najzdrowszego, dużo nowej siły do życia, zdrowia i szczęścia Piotrze. Cieszę się, że mogłem także dołożyć się do całej akcji Serce dla Admina. Zdrowiej nam szybko, bo plenery czekają. Wierzę, że uda nam się jeszcze nie raz spotkać na plenerze.
Najlepszego Przyjacielu!
Wszystkiego najlepszego no i oczywiscie zdrowia:)
velaskez
03-12-2011, 01:55
Naaajlepszego Piotrze. Zdroowia, to po pierwsze i najważniejsze. Wszyscy trzymają za Ciebie kciuki!
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Najlepszego!
Dużo zdrowia Piotrze! Wszystkiego dobrego!
KaleidoStar
03-12-2011, 03:28
Wszystkiego najnajlepszego, Piotrze :]
Dużo zdrowia Piotrze! Wszystkiego najlepszego!
Paablitos
03-12-2011, 07:50
DUUUZO ZDROWIA Piotrze... no i jeszce Zdrowia... To przede wszystkim.
Wszystkiego Najlepszego:).
Z okazji urodzin życzę Ci Piotrze dużo zdrowia, szczęścia i radości.
Zdrówka i czego sobie tylko życzysz
damciop03
03-12-2011, 09:21
Wszystkiego najlepszego, wracaj jak najszybciej do zdrowia!!!
szybkiego powrotu do zdrowia Piotrze, i naj naj naj...
Duzo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :D Sto lat :D
Najlepszego.
Trzymam kciuki - będzie dobrze.
Musi być.
Sto lat Piotrze, wracaj szybko do zdrowia, kadry czekają...
Zdrowia i spełnienia marzeń, wszystkich tych dużych i małych.
Piotras, zdrowia i zdrowia - reszta przyjdzie sama;-)
Najlepszego Piotrze i zdrooooooooowiaaaaaa! :)
Antonioo
03-12-2011, 11:07
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia:)!!!
Jastrząb
03-12-2011, 11:07
Wszystkiego czego najbardziej potrzebujesz. Trzymaj się.
fotograf58
03-12-2011, 11:10
Dużo zdrowia Piotrze .
National
03-12-2011, 11:14
Zdrowia Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia Piotrze :)
Teraz to życzę Tobie duuuuuuuuużo zdrowia, bo tego potrzeba Ci najbardziej! Zdrowiej i nabieraj sił!
STO LAT!!!
Pozdrawiam! :)
Dużo zdrowia i radości z życia :)
kakersik
03-12-2011, 11:29
Najlepszego Piotrze!! A najwiecej zdrowia!!
jarekf34
03-12-2011, 11:33
Wszystkiego najlepszego no i oczywiście dużo, dużo zdrówka.
Pozdrawiam.
Najlepszego Piotrze, przede wszystkim dużo zdrowia:)
Piotrze - wszystkiego najlepszego, a szczególnie zdrowia!
Wszystkiego najlepszego :) Szczególnie zdrowia!
Wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim dużo zdrowia :)
kacperek
03-12-2011, 12:08
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia.
Art Erie
03-12-2011, 12:32
Dobrze, że już w domu; dużo, dużo stabilnego zdrowia życzę.
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa i życzenia. Tak się zastanawiam od ilu osób dostałbym takie wsparcie i życzenia gdyby tego forum nie było. Gdybym nie znał Was. Myślę że to byłaby garstka ludzi z najbliższego otoczenia. Tymczasem ja tutaj, z Wami czuję się tak wyjątkowo że nie potrafię tego opisać.
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję... Za wszystko... Jesteście kochani...
wasilewk
03-12-2011, 13:55
I ode mnie Piotrze - starego zawałowca - też wszystkiego naj, naj !
dzięki serdeczne i trzymaj się druhu dzielnie!
i ja się przyklejam do powyższych...
Wszystkiego najlepszego i oczywiście zdrówka :)
ZDl6oWohq7k&feature=related
wszyscy zyczą zdrowia więc
ja życzę, żeby zdrowie pozwalało Ci cieszyć się życiem ;)
pmsphotography
03-12-2011, 14:41
Zdrowia, zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celów, pomyślności i szczęścia. I zdrowia jeszcze! :)
Krzysiek B
03-12-2011, 14:45
A ja skromnie życzę tylko dużo zdrowia i dużo wolnego czasu :)
Zdrowia, zdrowia, zdrowia, wytrwałości i czego sobie życzysz! Pozdrawiam.
Przede wszystkim ZDROWIA! Wszystkiego dobrego ;)
Sto lat Piotrze, i szybkiego powrotu do zdrowia.
Marek Urbanowski
03-12-2011, 15:52
Zdrowia, bo to najważniejsze :)
Wszystkiego najlepszego! :)
Łubu-dubu, łubu-dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeech żyje nam!
;)
KaleidoStar
03-12-2011, 17:57
Znowu z miau.pl
Dziękuję, już przekazuję :D
A dziś Piotr ma urodziny :D
To jeszcze życzenia urodzinowe proszę dołozyć
Sto lat, dużo spokoju,zdrowia i wielu wspanialych okazji do pstrykania :birthday:
Art Erie
03-12-2011, 18:15
Już po 17-tej; to ja po jakieś szkło skoczę :p
Jak to mawiali na moim oddziale? A, pożyję sto a później się zobaczy :)
Jeszcze raz dzięki serdeczne wszystkim za pamięć. Rodzina urządza mi torcika więc będę tam myślał o Was jakbyście byli obok.
Dzięki wielkie.
miron19j
03-12-2011, 19:12
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.
Dzisiejsze życzenia króciutkie - ZDROWIA.
krokus66
03-12-2011, 19:36
Dużo, dużo zdrowia i szczęścia.
Zdrowia, zdrowia, zdrowia... no i szczęścia...a w ogóle skoro urodziny to Twoje zdrowie :)
pablos524
03-12-2011, 20:53
Wszystkiego naj..... oraz duuuuużo zdrowia!!!
JaroPienza
03-12-2011, 21:04
Stowka i wiecej w zdrowiu i szczęściu
samson09
03-12-2011, 21:12
No to i ja wypiję za zdrówko - twoje oczywiście :)
Megazordon
03-12-2011, 21:56
http://www.youtube.com/watch?v=q_KB5nA9iMg
grzegorzant
04-12-2011, 16:31
Z całego serca dziękuję za te miłe słowa i życzenia. Tak się zastanawiam od ilu osób dostałbym takie wsparcie i życzenia gdyby tego forum nie było. Gdybym nie znał Was. Myślę że to byłaby garstka ludzi z najbliższego otoczenia. Tymczasem ja tutaj, z Wami czuję się tak wyjątkowo że nie potrafię tego opisać.
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję... Za wszystko... Jesteście kochani...
Pytanie z grupy retorycznych - przypomnij sobie KTO te forum wymyślił i założył :) a teraz spijaj nektar bo Ci się należy, tylko uważaj z voltażem ;)
Pozdrawiam i dozo bo organizuję grupkę na kurs do studia i powiem tak : nie wymigasz się żadnym L4 czy co tam teraz jest :)
zdrówka:) reszta to bzdura :)
Zdrówka, zdrowia......... i zdrówka.......
jansilver
05-01-2012, 10:01
Spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj... , a przede wszystkim zdrowia. Proszę zarezerwować tydzień w lato. Zrealizujemy foto-plener na rejsie!!! Serdecznie pozdrawiam.
stówka - powtórnie hehehe
coach_lodz
05-01-2012, 12:04
Zdróweczka !!
przyłączam się
Życzę wszystkiego co życzyli moi poprzednicy razem ;)
Hehe, macie zapłon :mrgreen: Gdzieście byli przez ten miesiąc?
sethcracow
05-01-2012, 14:56
My na imprezie urodzinowej :)
I ja się dołączam do życzeń,zdrowotnych przede wszystkim i dostępności do aronii życzę.Ten owoc potrafi naprawdę wiele w problemach kardiologicznych.
Piotrze, zdrówka, zdrówka i jescze raz zdrówka. Jak to będzie, będzie wszystko :-)
krzysztofz24
05-01-2012, 23:58
Przede wszystkim zdrowia, bo to najwazniejsze. I wielu udanych kadrow:-).
Piotruś ma fajnie, urodziny obchodzi co miesiąc, lepiej, niż angielska królowa. ;)
Boryszuk
06-01-2012, 05:26
Piotruś ma fajnie, urodziny obchodzi co miesiąc, lepiej, niż angielska królowa. ;)
Tylko nie zbiera tyle podatkow co Elżunia ;)
W sumie... Zdrowia nigdy za duzo wiec niezaleznie od daty zycze Ci go cale mnostwo :) a co, kto mi zabroni? :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.