Zobacz pełną wersję : EURO 2012 - grupa marzeń ?!?! :)
Bartek - NinoVeron
02-12-2011, 20:05
chyba lepszego losowania nie można było sobie wymarzyć :)
Polska, Grecja, Rosja, Czechy - grupa marzeń :)
www.youtube.com/watch?v=sfHxPW45AK4
za to Ukraincy juz maja w plecy :(
hydra_nt
02-12-2011, 20:13
Jestem raczej innego zdania. Jeżeli chodzi a atrakcyjność rywali to raczej kompletna porażka. A nie wyjść z tej grupy to będzie dopiero .....
hihihihihi i tak nasi ciała dadzą :) Fajna grupa B :)
Bartek - NinoVeron
02-12-2011, 20:23
dzięki tej grupie mamy 180 dni złudzeń i wielkiej nadziei :)
velaskez
02-12-2011, 20:28
dzięki tej grupie mamy 180 dni złudzeń i wielkiej nadziei :)
A potem narodową tragedię ;)
Ktoś jeszcze kibicuje naszej reprezentacji? :o
Iii tam, damy radę - nie z takich grup się nie wychodziło ;oP
Bartek - NinoVeron
02-12-2011, 20:32
Iii tam, damy radę - nie z takich grup się nie wychodziło ;oP
"nie ma takich rzeczy, których by Polak nie spieprzył" :)
Azazel85
02-12-2011, 20:38
Ktoś jeszcze kibicuje naszej reprezentacji? :o
Ja np. Już się cieszę na ten ból gardła, kciuków i dłoni od klaskania;)
Tyle że ja kibicował będę na "Euro" w styczniu (http://www.eurohandball.com/ech/men/2012/round/1/Final+Tournament) :-)
no cóż sama bida się trafiła do polskich grup a Niemcy, Angole, Francuzi i Holendrzy eurusy głównie zostawią na Ukrainie ...
czy dobrze kojarzę że w przypadku awansu wpadamy np. na Hiszpanię lub Włochy i bęcki :(
chyba lepszego losowania nie można było sobie wymarzyć :)
Polska, Grecja, Rosja, Czechy - grupa marzeń :)
Prędzej ukaże się D5, niż wyjdziemy z grupy ;)
Bartek - NinoVeron
02-12-2011, 20:50
czy dobrze kojarzę że w przypadku awansu wpadamy np. na Hiszpanię lub Włochy i bęcki :(
jakiego awansu???? :)
no cóż sama bida się trafiła do polskich grup a Niemcy, Angole, Francuzi i Holendrzy eurusy głównie zostawią na Ukrainie ...
czy dobrze kojarzę że w przypadku awansu wpadamy np. na Hiszpanię lub Włochy i bęcki :(
co do eurusów - trochę szkoda, ale u nas za to południowcy więc nie będzie tyle chamstwa, za to śmiech i zabawa.
co do "czy dobrze kojarzę że w przypadku awansu wpadamy np. na Hiszpanię lub Włochy i bęcki :(" to po co sobie tym głowę zawracać; nie trafimy na Brazylię;)
Azazel85
02-12-2011, 20:53
czy dobrze kojarzę że w przypadku awansu wpadamy np. na Hiszpanię lub Włochy i bęcki :(
W ćwierćfinałach grupa A gra z grupą B, czyli w razie awansu, w QF nadziewamy się na Niemcy/Holandia/Portugalia/Dania :)
ogólnie nie za bardzo kibicuję ostatnio czyli jakieś kilkanaście lat naszym kopaczom ale podczas obstawiania wyników meczy na ostatnich mistrzostwach świata byłem tu na forum najlepszy i na dzień dzisiejszy stawiałbym tak
z Grekami 2-0
z Ruskimi 0-0
z Czechami 1-0
login_87
02-12-2011, 21:17
Ja bym wolal zeby nasi trafili na niemcy/ hiszpanie / holandie itp. Przynajmniej by wstydu nie bylo ze nie wyszlismy z grupy.. a tak?
grudzinsky
02-12-2011, 21:22
... a tak?
...a tak bedzie:
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor
:razz:
<| MICHAŁ |>
02-12-2011, 21:23
przynajmniej jesli bedzie kolejna piekna porazka, to jest szansa, ze sie narod na pzpn'ie odegra :)
co tam euro... krwi! krwi!
ja mam jakies bardziej przyziemne marzenia - najpierw ta bande lesnych dziadkow wygnac, zaorac wszystko i zbudowac od nowa, to jest szansa ze za 10 lat cos z tego bedzie
a z grupy i tak nie wyjdziemy.... no chyba, ze kolejne objawienie polaczone z cudem nastapi....
A potem narodową tragedię ;)
Ktoś jeszcze kibicuje naszej reprezentacji? :o
Prawdziwi kibice jak ja zawsze są z naszymi. To że w PZPN siedzą idioci to nie wina piłkarzy...
Problem, to ma Ukraina. Jestem dobrej myśli, jednak jak nie wyjdziemy z grupy to naprawdę będzie wstyd.
velaskez
02-12-2011, 23:06
Prawdziwi kibice jak ja zawsze są z naszymi. To że w PZPN siedzą idioci to nie wina piłkarzy...
Nigdy nie byłem kibicem :D Nie chodzi mi o PZPN, tylko o lata porażek, wstydu i generalnej popeliny.
Możemy się cieszyć, ale to w naszej grupie jest trzech byłych mistrzów europy hihihhihi
Jest dobrze. Nie ma co narzekać. Mamy realną szansą na wyjście z grupy.
Bartek - NinoVeron
02-12-2011, 23:44
Możemy się cieszyć, ale to w naszej grupie jest trzech byłych mistrzów europy hihihhihi
a my byliśmy dwa razy na III miejscu na świecie :D :D
do tego jesteśmy byłym mistrzem i wicemistrzem olimpijskim :D
tak sobie teraz na chłodno patrzę na składy wszystkich grup i nie zgadzam się z naszym rządem, że jesteśmy odporni na kryzys :D :D
to właśnie do Polski trafiły: Grecja, Włochy, Irlandia i Hiszpania ... brakuje nam tylko Portugalii :D
Wisi mi to czy wyjdziemy czy nie tak jak cała polska "piłka". Zacznę oglądać dopiero po fazie grupowej.
Powiem szczerze, że liczyłem na to że trafimy do grupy śmierci, będzie lanie i może coś się zmieni. Chociaż sam nie wierzę w to co napisałem. :)
Azazel85
03-12-2011, 00:04
Patrząc w ten sposób, z ME żadnego medalu nie mają Szwedzi, Chorwaci, Irlandczycy, Ukraińcy i (oczywiście) Polacy, a Anglicy zaledwie raz zdobyli "tylko" brąz (drugi raz byli na miejscach 3-4, nie grano meczu o 3 msc).
To wszystko jednak nie ważne. Ja mam nadzieję, że EURO poza infrastrukturą do rozwoju której na pewno było motywatorem, i poza czysto sportowymi emocjami których mam nadzieję dostarczy, będzie impulsem który pokaże że i w naszej piłce może wydarzyć się coś dobrego. Może wtedy znajdą się wtedy ludzie dzięki którym choroby takie jak PZPN uda się zrównać z ziemią, zaorać, i może zacznie rosnąć coś zdrowszego... Marzenia ściętej głowy... :)
Ale dość. Cieszmy się sportowym świętem które nas na pewno czeka, bez względu kto komu kibicuje;)
Stare ale jakże na czasie.
Oby po mistrzostwach nie było kolejnego renesansu tej piosenki;)
http://www.youtube.com/watch?v=sfHxPW45AK4
Dopóki w PZPN będa siedziec leśne dziadki dopóty w naszej piłce nic się nie zmieni.
A ja się dziwuę, że ktoś to jeszcze ogląda. Serio. To czysto onanizstycze widowisko, no ale igrzysk i chleba już Grecy wiedzieli jak dać radość obywatelom, by cicho siedzieli.
"nie ma takich rzeczy, których by Polak nie spieprzył" :)
Pełna zgoda:)
wafloski
03-12-2011, 14:07
Lech, Czech i Rus w jednej grupie :)
wierzę, że Polacy zagrają przynajmniej jeden mecz na zielonej Ukrainie :)
Motorniczy
03-12-2011, 14:39
Nasi wypija Red Bulla i wyjda z grupy .
marcus777
03-12-2011, 18:14
z grupy raczej nie wyjdziemy ale co innego jest najtragiczniejsze. Dla nas Mistrzostwa Europy okażą się klapą finansową i wielkim bałaganem logistycznym. Zbudowane drogi od zachodniej granicy do centrum będą nieprzydatne, bo kto ma nimi dojechać. Prawie wszystkie grające u nas kraje to kraje z południowej części Europy (Grecja , Chorwacja, Włochy, Hiszpania) a dla ich kibiców potrzebna byłaby autostrada od południowej granicy na północ, której nie ma. Jeśli przyjadą będą się tłoczyć na zakorkowanej 8-mce i 7 -mce próbując dojechać do Warszawy, Poznania lub Gdańska. Rosjanie ze wschodu też nie dojadą, nikt nie przewidział, że z tego kierunku może przypłynąć duży potok kibiców więc nie zbudowano dróg. Niemcy, Holendrzy, Francuzi, Anglicy na Ukrainę na pewno nie będą jechali przez Polskę więc A-2 i A-4 będą nieprzydatne. A jeśli chodzi o zostawianie pieniędzy w Polsce to kto niby ma to zrobić? Czesi? Grecy? A może garstka Chorwatów lub Irlandczyków? Chyba że Włosi i Hiszpanie sypną kasą choć i u nich kryzys. Czarno to widzę....
a nie przepraszam. Inna myśl mi się nasuneła. Drogi od zachodniej granicy będą potrzebne gdy Bundeshwera będzie jechała do Brześcia na wspólną defiladę z Armią Rosyjską, jak w 1939r. ;)
a co do trenera Smudy, podczas tej całej gali losowania...Veni, vidi, vici "Dopiero teraz poczułem się właściwie trenerem reprezentacji PL" :D a wcześniej to nie ?
Dla nas Mistrzostwa Europy okażą się klapą finansową i wielkim bałaganem logistycznym. Zbudowane drogi od zachodniej granicy do centrum będą nieprzydatne, bo kto ma nimi dojechać. Prawie wszystkie grające u nas kraje to kraje z południowej części Europy (Grecja , Chorwacja, Włochy, Hiszpania) a dla ich kibiców potrzebna byłaby autostrada od południowej granicy na północ, której nie ma. Jeśli przyjadą będą się tłoczyć na zakorkowanej 8-mce i 7 -mce próbując dojechać do Warszawy, Poznania lub Gdańska. Rosjanie ze wschodu też nie dojadą, nikt nie przewidział, że z tego kierunku może przypłynąć duży potok kibiców więc nie zbudowano dróg. Niemcy, Holendrzy, Francuzi, Anglicy na Ukrainę na pewno nie będą jechali przez Polskę więc A-2 i A-4 będą nieprzydatne. A jeśli chodzi o zostawianie pieniędzy w Polsce to kto niby ma to zrobić? Czesi? Grecy? A może garstka Chorwatów lub Irlandczyków? Chyba że Włosi i Hiszpanie sypną kasą choć i u nich kryzys. Czarno to widzę....
no nie do końca; duża część kibiców jadąca na Ukrainę podąży A2 ( Niemcy, Anglicy i Francuzi ),
co do naszych południowych rywali - oni też w większości ( Włosi, Hiszpanie, część Chorwatów ), no i Irlandczycy. No i później pojawią się jednak Niemcy, Anglicy lub Francuzi.
Robert_P
03-12-2011, 20:26
Ogólno narodowa euforia jaką mamy łatwą grupę świadczy dobitnie jaki poziom reprezentuje nasza reprezentacja.
Niestety od wielu lat na boisku jest podwórkowa kopanina, na trybunach chamstwo a w zarządzie PZPN beton... a kiedyś było tak pięknie...
Ten sport na chwilę obecną dla mnie nie istnieje :(
Bartek - NinoVeron
03-12-2011, 20:28
dwa ćwierćfinały zostaną rozegrane w Polsce: 1A-2B (w Warszawie) i 2A-1B (w Gdańsku)
więc jest szansa, że jeszcze przyjadą do nas np. Niemcy, Holendrzy czy Duńczycy :)
a na półfinał mogą przyjechać do Warszawy np. Anglicy, Francuzi czy Szwedzi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.os.pl/i/bartos/356/orginal/13229368506763.jpg)
Amadeusz
04-12-2011, 00:42
Nasi nie wygrają meczu ponieważ będą pod bardzo dużą presją :P Już widzę jak Gmoch rysuje warianty na tablicy ;P
Dla mnie ta cała sytuacja z losowaniem itp to jedna wielka żenada. "Cieszymy się" jak dzieci z tego, że wylosowaliśmy słabą grupę, "snujemy" dywagacje czy wyjdziemy czy nie. Na Onecie, po losowaniu niemalże pół strony reportażu o losowaniu, komentarze i inne bzdety. Tymczasem np nasi siatkarze niemalże wygrywają puchar świata... i cisza, jedna mała notka. Nie żebym jakoś faworyzował jeden sport ponad drugi, bo do obydwu mi daleko, ale jakoś tam mam wrażenie że kiepsko wybraliśmy z tym "naszym" sportem narodowym.
Cholera, powinniśmy mieć nadzieję przed losowaniem, że wylosujemy drużyny ze światowej czołówki, że wtedy mecze byłyby ciekawe, byłoby widowisko. Teraz dostaliśmy drużyny raczej mało znaczące w takim turnieju (choć może będzie inaczej) a my skaczemy z radości i mamy nadzieję, że wyjdziemy z grupy....po prostu żenada. A jak wyjdziemy to co z tego. Przytną nas równiutko na najbliższym meczu, ogolą do zera. Cholera powinniśmy chyba równać do najlepszych a nie myśleć że może jakoś to będzie? Inna sprawa to to, że na ME jesteśmy tylko i wyłącznie przez to że ten turniej współorganizujemy....
Tak patrzę na to z boku i odnoszę wrażenie, że śmiechu warta jest ta nasza polska piłeczka.
Boryszuk
04-12-2011, 13:51
Już widzę jak Gmoch rysuje warianty na tablicy ;P
Jak im Gmoch rozrysuje strategię to się zgubią w drodze z szatni na płytę.
Po prostu napisałeś wszystko o czym myślałem i ja. Nie sposób inaczej myśleć o piłce kopanej w naszym kraju.
marcus777
04-12-2011, 15:14
Nasi nie wygrają meczu ponieważ będą pod bardzo dużą presją :P Już widzę jak Gmoch rysuje warianty na tablicy ;P
nie można zapomnieć o Kowalu. Pewnie jak będzie jakiś mecz w 100licy to go zaproszą. Przyjdzie do studia nabrzdąkolony i zacznie swój bełkot...
ale jakoś tam mam wrażenie że kiepsko wybraliśmy z tym "naszym" sportem narodowym.
Piłka to nie tylko nasz sport narodowy. To także najpopularniejszy sport na całym świecie... Jaki turniej w siatkówkę przyciąga taką uwagę mediów co ME czy MŚ? Żaden...
Mieszkam w Luksemburgu. W grupie kwalifikacyjnej wygrali jeden mecz. Ale i tak o tym pisali wszędzie. W szkole wszyscy mówią o piłce. A o braciach Schleck odnoszących nie małe sukcesy w kolarstwie cisza.
Wiecie co Rico chce zrobić jak słyszy o PZPN?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/12/41774f3e3b1738cc6b914ffafb2076e0c3498-1.gif
źródło (http://images02.bebzol.com/data/201112/41774-f3e3b1738cc6b914ffafb2076e0c3498.gif)
http://images02.bebzol.com/data/201112/41774-f3e3b1738cc6b914ffafb2076e0c3498.gif
Dla mnie ta cała sytuacja z losowaniem itp to jedna wielka żenada. "Cieszymy się" jak dzieci z tego, że wylosowaliśmy słabą grupę, "snujemy" dywagacje czy wyjdziemy czy nie. Na Onecie, po losowaniu niemalże pół strony reportażu o losowaniu, komentarze i inne bzdety. Tymczasem np nasi siatkarze niemalże wygrywają puchar świata... i cisza, jedna mała notka. Nie żebym jakoś faworyzował jeden sport ponad drugi, bo do obydwu mi daleko, ale jakoś tam mam wrażenie że kiepsko wybraliśmy z tym "naszym" sportem narodowym.
Cholera, powinniśmy mieć nadzieję przed losowaniem, że wylosujemy drużyny ze światowej czołówki, że wtedy mecze byłyby ciekawe, byłoby widowisko. Teraz dostaliśmy drużyny raczej mało znaczące w takim turnieju (choć może będzie inaczej) a my skaczemy z radości i mamy nadzieję, że wyjdziemy z grupy....po prostu żenada. A jak wyjdziemy to co z tego. Przytną nas równiutko na najbliższym meczu, ogolą do zera. Cholera powinniśmy chyba równać do najlepszych a nie myśleć że może jakoś to będzie? Inna sprawa to to, że na ME jesteśmy tylko i wyłącznie przez to że ten turniej współorganizujemy....
Tak patrzę na to z boku i odnoszę wrażenie, że śmiechu warta jest ta nasza polska piłeczka.
No bez jaj że ktoś w ten cyrk wierzy. "Nasi" (moi na pewno nie) zagrają 3 mecze "o" i pięknym pikiem na twarz orzełki zakończą przygodę z tą imprezą. Ale kij z naszymi paraolimpijczykami (bez obrazy dla paraolimpijczyków), siłą Euro jest to, że wreszcie przybędzie nam trochę cywilizowanych dróg i dworców kolejowych. Będziemy mieli "przejezdną" autostradę do stolicy (bez ekranów dźwiękochłonnych itp. detali, ale jednak przejezdną) i parę innych rzeczy, które bez tej imprezy nigdy by nie powstały, czy też ciągnęły się w nieskończoność. Przecież gdyby nie magiczne hasło "Euro" to jeszcze z 2 lata trwałaby sprawa w sądzie o wywalenie Chinoli z A-2.
Kibice wyjadą, grupa panów z brzuszkiem z PZPNu weźmie trochę w łapę, ale drogi i dworce zostaną.
Bartek - NinoVeron
04-12-2011, 15:43
nie można zapomnieć o Kowalu. Pewnie jak będzie jakiś mecz w 100licy to go zaproszą. Przyjdzie do studia nabrzdąkolony i zacznie swój bełkot...
Meczę będą transmitowane w TVP a Kowal jest ekspertem Polsatu
dlatego zostanie nam tylko Gmoch i czasami Engel a studio będzie prowadził Szaranowicz bo Szpakowski będzie komentował większość meczy i będzie nam przedstawiał wszystkie analizy i statystyki Tygodnika Kibica oraz przez cały mecz będzie mówił o "łatwej stracie" :D :D
kamilkamien
04-12-2011, 18:30
Jedni sie cieszą słabą grupą a ja nie... Dlaczego nie dostaliśmy najsilniejszych mocarstw europejskiej piłki nożnej? Dlaczego nie mamy do czynienia z Portugalią, Francją, Niemcami czy Hiszpanią? I poziom przeciwników wysoki, i mecze prawie że historyczne i wszystko było by ciekawsze niż przy obecnej grupie... grupa jest taka chyba tylko po to abyśmy z niej wyszli... Niestety ale "Nasi" to nie Orły Górskiego i za wiele się spodziewać nie możemy...
A kolegę wspominającego sukcesy siatkarzy popieram, chłopaki walczą ale w dobie super ekstra hiper losowania grup i eurozamieszania nie mają najmniejszego medialnego przebicia...
Kibice wyjadą, grupa panów z brzuszkiem z PZPNu weźmie trochę w łapę, ale drogi i dworce zostaną.
Z powodu dworców, stadionów i dróg które zostaną , a na gwałt wybudowanych, nie chcę płacić VAT-u podwyższonego do 30% i za litr paliwa 10 PLN. Bo tym skończy się ten cały cyrk.
Bym sobie popolemizował, ale nas zabananują za politykowanie, więc się wstrzymam :)
Z powodu dworców, stadionów i dróg które zostaną , a na gwałt wybudowanych, nie chcę płacić VAT-u podwyższonego do 30% i za litr paliwa 10 PLN. Bo tym skończy się ten cały cyrk.
Oj tam nie demonizuj już tych dworców i dróg... Podwyższony VAT i litr paliwa po 10zł to wina kryzysu, wszyscy o tym wiedzą... ;)
Ja oczywiście jestem zadowolony z tego, że zrobią mi A4 do Krakowa. Oczywiście nie zdążą na EURO, ale może jednak zrobią. Teraz droga do Krakowa to jest jakaś masakra. Nie ma czym jechać bo albo stoisz w korkach, albo toczysz się pociągiem po remontowanych torach :[ Ale to OT więc nie ma co roztrząsać pobocznych tematów.
Szkoda mi tylko, że nie oglądnę widowiska z udziałem Polaków na naprawdę światowym poziomie. Ligi polskiej nie oglądam bo mnie to nie interesuje, ale czasem jakiś mecz na ME czy MŚ oglądnę. Bardzo ubolewam nad tym, że w kraju, bądź co bądź dużym, gdzie sportowcy (chyba niestety jeszcze inni niż piłkarze) już się nauczyli, że jak nie ma solidnej orki to nie zdobywa się medali, nie znajdzie się 11 piłkarzy który to zrozumieją. Chociaż mam wrażenie że powoli to "gwiazdorzenie" maleje, ale może to tylko dla tego, że zupełnie przestałem się tym interesować i tego nie widzę.
Ja oczywiście jestem zadowolony z tego, że zrobią mi A4 do Krakowa. Oczywiście nie zdążą na EURO, ale może jednak zrobią. Teraz droga do Krakowa to jest jakaś masakra. Nie ma czym jechać bo albo stoisz w korkach, albo toczysz się pociągiem po remontowanych torach :[ Ale to OT więc nie ma co roztrząsać pobocznych tematów.
A4 do Tarnowa to jest jakaś fatamorgana. Jak przychodziłem na studia do Krakowa, to już była w trakcie budowy, teraz jestem w połowie 5. roku i nadal nie jest oddana :D
jackrabbit
04-12-2011, 22:40
A4 do Tarnowa to jest jakaś fatamorgana. Jak przychodziłem na studia do Krakowa, to już była w trakcie budowy, teraz jestem w połowie 5. roku i nadal nie jest oddana :D
za szybko studiujesz cos, ja podczas studiow 3 razy chodzilem glosowac na prezydenta
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.