israel
30-11-2011, 20:27
Witam,
Zwracam się z ogromna prośbą o zarejestrowanie się na poniższym forum oraz oddanie głosu na Przytulisko w Rachowie Starym:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399
To kosztuje tylko kilka minut! Głosowanie tylko do północy!
Więcej o Przytulisku:
http://www.lsoz.org/index.php?option=com_conten...12&Itemid=117
W miarę możliwości prosimy o przesłanie informacji znajomym!
Serdecznie dziękuję,
Pozdrawiam
Zwracam się z ogromna prośbą o zarejestrowanie się na poniższym forum oraz oddanie głosu na Przytulisko w Rachowie Starym:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399
To kosztuje tylko kilka minut! Głosowanie tylko do północy!
Więcej o Przytulisku:
http://www.lsoz.org/index.php?option=com_conten...12&Itemid=117
W miarę możliwości prosimy o przesłanie informacji znajomym!
Serdecznie dziękuję,
Pozdrawiam