Zobacz pełną wersję : Miłego dnia :)
Mieliśmy już okazję przekonać się jak wiele wielkich serc jest na naszym forum...
Okazji nigdy za wiele...
http://www.geekweek.pl/inspirujacy-filmik-na-dobry-poczatek-tygodnia/345743/
Miłego dnia! :)
krzysztofz24
28-11-2011, 13:41
Dzieki, nawzajem:-). Fajny filmik. Dobrze pokazuje "obieg informacji";-)
Dzięki nawzajem. Fajny filmik, z przesłaniem:)
W Polsce? Nie ma szans - już na początku ktoś by młodemu podp... deskę spod drzewka i koniec ballady :D
W Polsce? Nie ma szans - już na początku ktoś by młodemu podp... deskę spod drzewka i koniec ballady :D
Od kogoś się zaczyna... ;)
Tak trochę obok dobrego uczynku:
http://www.geekweek.pl/aparat-odnaleziony-po-roku-w-morzu/345847/
National
28-11-2011, 16:51
Od kogoś się zaczyna... ;)
Tak trochę obok dobrego uczynku:
http://www.geekweek.pl/aparat-odnaleziony-po-roku-w-morzu/345847/
Naprawdę extra filmik, bardzo dobre przesłanie w obu wypadkach :)
Od kogoś się zaczyna... ;)
Tak trochę obok dobrego uczynku:
http://www.geekweek.pl/aparat-odnaleziony-po-roku-w-morzu/345847/
Ciekawe jak Nikon by wyglądał;)
Tak trochę obok dobrego uczynku:
http://www.geekweek.pl/aparat-odnaleziony-po-roku-w-morzu/345847/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.geekweek.pl/wp-content/files_flutter/jt_th_bed743d08114c54bf92e6fd6ac1cf82e_1322481822c am1.jpg)
Widok tego aparatu po rocznej kąpieli w morzu niezbicie dowodzi technologicznego zacofania Canona. Wszystkie nowe Nikony są odporne na takie warunki. Stan ten osiągnięto metodą stopniowego przyzwyczajania sprzętu do przebywania pod powierzchnią wody. Ten jakże śmiały plan wdrożono najpierw w japońskich fabrykach, obecnie zaś jest kontynuowany w Tajlandii. ;)
marcincom
06-03-2012, 22:35
Sajen fikszyn.... ale pomarzyć można
Takie rzeczy to tylko w Ameryce, choć ten gość tam gdzieś co hotdogi kupował to wygląda jak Jan Wieczorkowski.
Stan ten osiągnięto metodą stopniowego przyzwyczajania sprzętu do przebywania pod powierzchnią wody.
Skrzela rosna Nikonowi?
Filmik zacny, ale chyba juz go tu widzialem:)
Filmik zacny, ale chyba juz go tu widzialem:)
Czy to mogło być w listopadzie?
Czy to mogło być w listopadzie?
Moglo....ktos go tu pokazywal:D
Boryszuk
07-03-2012, 16:35
Czy to mogło być w listopadzie?
:mrgreen:
Moglo....ktos go tu pokazywal:D
Hm... ciekawe... któż to mógł być?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.