Zobacz pełną wersję : kilka pytan dotyczacych d70s
postregiment
20-02-2007, 00:13
Jak w tytule:
1.Czy prawda jest, ze przy nie-nikonowskich lampach byslowych pojawiaja sie problemy?
2.Czy prawda jest, ze aparat nie wykonuje zdjec BW / Sephia?
3.Czy moglby ktos pokazac w praktyce szumy d70s przy wyzszych czulosciach ISO?
4. Jak wyglada wspolpraca tego modelu z pilotami i wezykami?
z gory serdeczne bog zaplac :]
Jak w tytule:
1.Czy prawda jest, ze przy nie-nikonowskich lampach byslowych pojawiaja sie problemy?
2.Czy prawda jest, ze aparat nie wykonuje zdjec BW / Sephia?
3.Czy moglby ktos pokazac w praktyce szumy d70s przy wyzszych czulosciach ISO?
4. Jak wyglada wspolpraca tego modelu z pilotami i wezykami?
z gory serdeczne bog zaplac :]
1. tak
2. tak
3. tak
4. dobrze
Ad.2. Po co Ci ta opcja w aparacie?
Ad.3. Poszukaj testow D70s, chocby tu:
http://www.dpreview.com/
Tu tez mozesz sobie zdjecia z D70s zobaczyc:
http://search.pbase.com/search?q=d70s&b=Search+Photos&c=sp
dziki_lysy
20-02-2007, 00:44
1. tak
2. tak
3. tak
4. dobrze
dokladnie tak jak leon28 napisal... chociaz lampy nie uzywalem :) a jak chcesz zdjecia to moge Ci podeslać rawa tylko daj meila.
ale taka mala dygresja: mimo ze jestes taki post regimentowy (nika rules) to jak mieszasz Boga do swojego przekazu to chociaz odrobinka szacunku i uzyj shifta (chyba ze Ci odpadl).
Wszystko prawda:) a szumy? rób lepiej zdjęcia, rzadko wyjedziesz poza ISO 400
rzadko wyjedziesz poza ISO 400
wszystko ozależy od potrzeb i wykonywanych zdjeć. więc tu sięz tym nie zgodzę :) ja bardzo często korzystam z ISO 800 a nawet więcej :)
co do sepii i wb - od tego jest komputer i chocby najprostrzy program graficzny.
eldritch
20-02-2007, 13:26
Nie tylko, że z lampami innych prod. ale także ze starszymi od SB600 i 800
D70s ISO 1600 Zoom @ 300
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://eldritchfr.republika.pl/DSC_1640)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://eldritchfr.republika.pl/DSC_1641.jpg)
postregiment
20-02-2007, 17:00
ale taka mala dygresja: mimo ze jestes taki post regimentowy (nika rules) to jak mieszasz Boga do swojego przekazu to chociaz odrobinka szacunku i uzyj shifta (chyba ze Ci odpadl).
pomijanie shifta i alta to moje przyzwyaczajenie, nie majace jednak kogokolwiek obrazic:P
Jesli zas chodzi o zmiane zdjecia na BW to wezcie pod uwage ze nie zawsze jest to mozliwe- chodzi mi o sytuacje zagranicznego wyjazdu, gdzie w kafejce co prawda moge zgrac zdjecia ale PSa juz nie zainstaluje
[email protected]
to moj mal, bylbym wdzieczny za podeslanie przykladow szumowania :D
Jesli zas chodzi o zmiane zdjecia na BW to wezcie pod uwage ze nie zawsze jest to mozliwe- chodzi mi o sytuacje zagranicznego wyjazdu, gdzie w kafejce co prawda moge zgrac zdjecia ale PSa juz nie zainstaluje
Tyle tylko, z BW koloru juz nie zrobisz, a z koloru BW owszem. Do zmiany na BW nie trzeba PS, taka funkcje mają chocby przegladarki plikow graficznych...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.