PDA

Zobacz pełną wersję : obowiązkowe akcesorium ;)



bogdi64
25-11-2011, 20:10
http://i654.photobucket.com/albums/uu267/cameright/11.jpg?t=1288324126

credka
25-11-2011, 20:37
Dobra rzecz :)

krokus66
25-11-2011, 20:40
http://i654.photobucket.com/albums/uu267/cameright/11.jpg?t=1288324126

:mrgreen:

Hertha
26-11-2011, 17:51
Ja ostatnio coś takiego widziałem:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.brak.com.pl/galeria/akcesorian.jpg)

:)

Art Erie
26-11-2011, 17:55
Ja ostatnio coś takiego widziałem:
[...]:)

Na śluby jak znalazł :)