PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw z głowicą kulową - do 300 zł



justyna724
24-11-2011, 23:56
Dobry wieczór!

Chciałabym prosić o radę dot. zakupu statywu z głowicą kulową, do 300 zł, najlepiej z możliwością wykorzystania go do fotografii makro.
Mam 160 cm wzrostu :)

justyna724
25-11-2011, 11:18
a czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?

bart1987
06-12-2011, 14:24
A co sądzicie o Triopo MT-128 + NB-1S ??? Sam się przymierzam do statywu i słyszałem że to całkiem dobry sprzęcik, dostał dobrą opinię od świataobrazu. Testował ktoś może?

barb
06-12-2011, 17:55
czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?
przez chwilę miałem Sherpę 600r....... zwracam uwagę na to iż, wbrew temu co jest napisane, Sherpa 600 (i pochodne) nie ma udźwigu 4kg.
Udźwig ten dotyczy wyłącznie nóg, sama głowica PH-157Q, która jest w zestawie ma nośność 2kg.
Sherpę oddałem a w zamian kupiłem Benro A-157(A157OT) + Triopo B-2

bart1987
07-12-2011, 16:33
a myślicie że Triopo MT-128 + NB-1S da radę przy portrecie? Coś mi się wydaję, że może być za niski:(

dzej
07-12-2011, 21:51
Janusz wspomniał o Sirui T-005. Używał go ktoś? Bardzo by mi odpowiadał. Pod zestaw D90 i AF 60/2.8 wydaje mi się ok.

MrPetro
07-12-2011, 22:59
Maił ktoś styczność ze statywami firmy Triopo ??