PDA

Zobacz pełną wersję : Klub Bang Bang



D_Z_I_A_D_E_K
23-11-2011, 20:08
"Prawdziwa historia "Bang Bang Club", który tworzyło w latach 1990-1994 czterech fotografów z RPA. Mieszkający w Johannesburgu dokumentaliści utrwalają na zdjęciach dantejskie sceny walk rozgrywających się na ulicach RPA w momencie upadku apartheidu, kiedy to dochodzi do krwawych starć etnicznych między zwolennikami dwóch partii."

Klub Bang Bang - sobota, 26 listopada, 22:00 na Cinemax

jackrabbit
23-11-2011, 20:13
polecam :)

maniak666
24-11-2011, 00:20
Było http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=188808

Ale też polecam- nieźle się ogląda.

Greg77
24-11-2011, 00:33
Dzieki Andrzeju....wlasnie mialem linkowac;)

Polecam!!!

NBA
24-11-2011, 00:39
Fajne... Ale przez sito. Jak zwykłe w tego typu filmach przerysowane...