PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Dawno nie bylo...



Greg77
23-11-2011, 18:13
....wraka:)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img141.imageshack.us/i/dsc9454i.jpg/)

Grzebie po szufladzie, narazie nie ma weny ani pogody na zdjecia:(

Robiac to zdjecie juz kropilo a za chwile lalo niemilosiernie w stylu Atlantyckim, czyli poziomo:D
Gdybym jednak wiedzial, ze takie klimatyczne niebo wyjdzie podczas obrobkli to siedzial bym wtedy do samego konca:D

Nemeth
23-11-2011, 18:19
Ładne.
Do tego nie mam się do czego doczepić ;)

matios
23-11-2011, 18:20
wrak jak zwykle bomba tylko kurcze widzę przeszkadzającą kaszkę, szczególnie z lewej strony na niebie + dziwną zieleń na niebie w 1/4 od prawej ale może to mój monitor

Greg77
23-11-2011, 19:10
wrak jak zwykle bomba tylko kurcze widzę przeszkadzającą kaszkę, szczególnie z lewej strony na niebie + dziwną zieleń na niebie w 1/4 od prawej ale może to mój monitor

Ta kaszka to sie szumofobia nazywa a tea zielen, faktycznie jest zielen, ale na tym niebie sie sporo dzieje i pozwolilem tej zieleni zaistniec publicznie;)

topgun25
23-11-2011, 19:21
Za kolorowo mi tutaj, ale kadr sie podoba.

matios
23-11-2011, 19:44
Ta kaszka to sie szumofobia nazywa
Myślę, że nie szumofobią. Ostatni wers tytułowego postu wyjaśnia kaszkę jak i całą gamę nierealnych kolorów na chmurach począwszy od fioleto-róży z lewa na zieleni z prawa kończąc

diablo1
23-11-2011, 22:24
greg77 kolory są ok,wiem jak to jest w Irlandii.mam kilka kadrów których tutaj nie pokazuje,bo wiem że i tak mi nikt nie uwierzy,ze to tak było.
pzdr.

darek_d
23-11-2011, 22:53
Mi się ta odsłona podoba, jedynie ta piana przy dziobie trochę nie pasuje, mz.

Greg77
23-11-2011, 22:55
greg77 kolory są ok,wiem jak to jest w Irlandii.mam kilka kadrów których tutaj nie pokazuje,bo wiem że i tak mi nikt nie uwierzy,ze to tak było.
pzdr.

Pokazuj!


Mi się ta odsłona podoba, jedynie ta piana przy dziobie trochę nie pasuje, mz.

Darek, tak tam bylo!
;)

darek_d
23-11-2011, 22:57
Pokazuj!



Darek, tak tam bylo!
;)

Jasne, ale wszystko tak ładnie rozmyte, a tu taka piana ;)

Greg77
23-11-2011, 23:05
Jasne, ale wszystko tak ładnie rozmyte, a tu taka piana ;)

Najgorsze, co widac na pelnym obrazku, ta piana jest rozmyta, przez co wyglada jeszcze gorzej i przez te piane to zdjecie przelezalo w szufladzie;)

katatjuta
24-11-2011, 01:14
Fajnie jak zawsze. Ten klimat tego zdjęcia jest niepowtarzalny i jak zawsze świetny.

stroop
24-11-2011, 01:36
Dla mnie super, piana mi nie przeszkadza :)

krzysztofz24
24-11-2011, 08:51
Bylo, nie bylo. Kolory prawidlowe czy podciagniete wedle uznania autora...ladnie i fajnie wyszlo i tyle;-). Szczegolnie to co sie dzieje na dalszych planach na niebie.

krokus66
24-11-2011, 11:32
Podoba mi się.

jacekz40
24-11-2011, 13:02
Dla mnie jedno z ciekawszych z "wrakowych" ;)

Rallynitros
24-11-2011, 20:11
Dla mnie jedno z ciekawszych z "wrakowych" ;)

podpiszę się pod tym, a co do kolorków to zawsze można ściągnąć z nieba troszkę zielonego i magnety i już nikt się czepiał nie będzie :)

uomatko
24-11-2011, 23:01
Ja wiem, że te zdjęcia mają wielu zwolenników ale tyle już odsłon tego widoku widziałam, że dla mnie to już nudne. Tak, tak. Napiszesz, że jak się nie podoba to nie oglądaj ale czy nie czas zmienić miejscówkę zamiast wrzucać ciągle to samo? Nie bierz tego do siebie ale przemyśl i wrzuć coś innego. Może będzie mniej już wymęczone od tych badyli? Na pewno umiesz ;)

Greg77
24-11-2011, 23:16
Ja wiem, że te zdjęcia mają wielu zwolenników ale tyle już odsłon tego widoku widziałam, że dla mnie to już nudne. Tak, tak. Napiszesz, że jak się nie podoba to nie oglądaj ale czy nie czas zmienić miejscówkę zamiast wrzucać ciągle to samo? Nie bierz tego do siebie ale przemyśl i wrzuć coś innego. Może będzie mniej już wymęczone od tych badyli? Na pewno umiesz ;)

W ostatnim czasie pokazalem duzo zupelnie innych zdjec i zupelnie nowych miejsc, wiec cofnij sie o kilka stron zanim zaczniesz strzepic jezyk:wink: Fajnie jezeli zdjecia maja fanow, ale ja robie zdjecia dla siebie a nie dla forum. To zdjecie to glebsza szuflada i narazie sie tam nie wybieram:)

Hoobie
24-11-2011, 23:36
... nie było, ale ... do takich wersji bardzo chętnie wracam i oglądam ;)

uomatko
25-11-2011, 07:56
cofnij sie o kilka stron zanim zaczniesz strzepic jezyk:wink:
spodziewałam się uszczypliwości z Twojej strony. nie będę już "strzępić języka" przy Twoich pracach. przyjmujesz tylko pochwały.pozdrawiam i dystansu życzę.

Greg77
25-11-2011, 09:15
spodziewałam się uszczypliwości z Twojej strony. nie będę już "strzępić języka" przy Twoich pracach. przyjmujesz tylko pochwały.pozdrawiam i dystansu życzę.

Przeczytaj swoj komentarz i zobacz kto byl uszczypliwy jako pierwszy....
Poszukaj na forum choc slowko z mojej strony o tym, ze ktos pokazuje takie same motywy, czy podobne.....jezeli znajdziesz to gratuluje...
Uwaqzam, ze kazda dobra miejscowka jak jest mozliwosc powinna byc odwiedzana czesciej aby zlapac cos super i zrobic takie zdjecie jakiego nikt inny nie ma, znakomitym przykladem jest to zdjecie http://www.fotoirlandia.com/irlandia.11739 kadr jakich tysiace, zdjec w necie miliony http://www.google.com/search?q=dark+hedges&hl=pl&nord=1&site=webhp&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=HUDPTs7nGJO5hAf-jondDQ&sqi=2&ved=0CB4QsAQ&biw=1920&bih=965 a jednak chlopaki pojechaly tam z piec razy z czego kolega Klarens wiecej zeby dorwac ten jeden jedyny moment i zdobywa tym zdjeciem co sie da, wiec nie podkule ogona jak mi piszesz takie rzeczy....
Twoje komentarze, lubie czytac, choc z zasady sa malo pozytywne, czytajac tak wybredna osobe, zastanawiaja mnie takiej osoby dokonania, bo przeciez majac taka teorie powinno sie bic ludzi na glowe.
Gdybym nie pokazywal nic nowego w ostatnim czasie to bym nie powiedzial slowa, ale w innych watkach sie nie odzywasz tylko w tym gdzie mozna uszczypliwe sie przyczepic.

ART69
25-11-2011, 10:38
Miejsce znane z wcześniejszych publikacji, ale pokazane w takich warunkach to nie może się znudzić :-)

PABLOOK
26-11-2011, 18:01
Dla mnie bomba :).
Kolorki wycackałeś bardzo pierwszoklasowe. Motyw znany, ale ja z wielką przyjemnością zawsze będę go oglądał :).
Może i mi dane będzie kiedyś go ustrzelić ;).

Greg77
26-11-2011, 20:06
Może i mi dane będzie kiedyś go ustrzelić ;).

Swiat zmniejsza sie z dnia na dzien, 2h samolotem;)

PABLOOK
26-11-2011, 20:12
... 2h samolotem;)

Już pędzę ;).
Kiedyś damy razem na wspólny plener się wybrać.
Czy tu, czy tam, to akurat nie ma znaczenia. Ale radę damy :).

touran
26-11-2011, 21:15
Ano już gdzieś to widziałem ...chyba;-) jak zwykle Grześ, nic tu złego powiedzieć się nie da.Pozdr.