PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o wsparcie w konkursie snowboardowym :)



photoaction
21-11-2011, 21:18
Witajcie :)
Biorę udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie gogli snowboardowych :)
Wrzuciłem zdjęcie z zimowego wypadu i potrzebuję 2 kliknięć:

1. Trzeba polubić fanpage EmeraldStore: http://www.facebook.com/pages/EmeraldStorepl/163912030296358

2. trzeba polubić moje zdjęcie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=294912550529638&set=a.294688387218721.69058.163912030296358&type=3


Wygrywa ten, kto uzbiera najwięcej kliknięć :)
Zwycięzca otrzumuje gogle snowboardowe, miło byłoby sprezentować siostrze pod choinkę :)

Za każde kliknięcie bardzo dziękuję :)

Hertha
22-11-2011, 00:10
Gogle pod choinkę? To już lepiej jedźcie sobie z siostrą do Austrii: http://www.antyradio.pl/Radio/Konkursy/Warszawa/UWIECZNIJ-ZIMOWA-JAZDE