PDA

Zobacz pełną wersję : Oni mją talent :) Uwaga, nieco drastyczne.



ALF
21-11-2011, 19:46
Jeśli było, nie bijcie ;)
Warriors of Goja
"Aż ciśnie się na usta: ale krejzole z tych Hindusów. Naturalnie ekipa okazała się ”gwoździem programu” i zgarnęli główną nagrodę. Przy nich wszyscy finaliści polskiej edycji show to banda wymoczków." :mrgreen:
S2SUaoVy_iU

KaleidoStar
21-11-2011, 19:53
Ha, przed chwilą też to oglądałam...

Tommy
21-11-2011, 20:10
też już ich dzisiaj podziwiałem :) na scenie wprowadzili taki poziom chaosu że spodziewałem się że na końcu zaczną do siebie strzelać albo granaty połykać ;)
Taki show warto na żywo zobaczyć!

nowart
21-11-2011, 20:22
Hinduscy Jackasi :D
Nie zastanawialiście się czasem, kiedy dojdziemy do etapu, w którym podobne czuby dla sławy i parcia na szkło zaczną na wizji obcinać sobie różne części ciała lub chociaż się okaleczać? Ciekawe gdzie i czy w ogóle jest granica, której media nie przekroczą w pogoni za oglądalnością ?

pilon
21-11-2011, 20:26
Ja raz wyglądałem jak ten jeden podziurawiony na klacie i łokciach, podziwiam, bo takie "dziurki" palą jak ogień aż po trzewia, przy każdym oddechu... Mimo szoku zwijałem się z bólu, a pomijając, że oni mają na bank też adrenalinę, podziwiam, że świadomie i "nie z wypadku" są w stanie to wytrwać. Świetlówkami bym się też po klacie ponapitalał, mówię serio, to nie jest straszna rzecz (upadłem kiedyś ze świetlówką i wybuchła mi na skroni), pomijając pył szklany w oczach... Ale patrząc na całą resztę - goście są świetni :)

Greg77
21-11-2011, 20:29
hehe, ale mialem ubaw za pierwszym razem.....najbardziej rozwalil mnie Matiz.....

pil74
21-11-2011, 20:32
Żesz w mordę.....nieźle odjechane :)

snakemaycry
21-11-2011, 20:38
Ja myślałem, że tylko w Rosji po dużej ilości % ludzie są zdolni do ekstremalnej głupoty.

KaleidoStar
21-11-2011, 20:40
A ja jestem jakaś inna chyba, po jakiejś minucie wyłaczyłam, bo mnie znudziło. Ale może po prostu nie mam nastroju...

Majek
21-11-2011, 20:47
Auć...

Umbra
21-11-2011, 20:56
Nie wiem co w tym fajnego. Stado masochistów.

bogdi64
21-11-2011, 21:09
:shock::shock::shock: - muszę mieć ich dużo na wymianę ..., aby cały czas mieć komplet na wytstępy, każdy z nich jest artystą, tylko niektórzy chyba raz :shock:

Rafał_Sz
21-11-2011, 21:16
Dobrze słyszałem, że na końcu ta "laska" zwracała się do nich per "wy debile"?

:)

adrian3202
21-11-2011, 21:19
z tym matizem to coś im nie poszło bo musiał się gość delikatnie mówiąc wycofać ale show niezły :-0

credka
21-11-2011, 21:35
Nie zastanawialiście się czasem, kiedy dojdziemy do etapu, w którym podobne czuby dla sławy i parcia na szkło zaczną na wizji obcinać sobie różne części ciała lub chociaż się okaleczać? Ciekawe gdzie i czy w ogóle jest granica, której media nie przekroczą w pogoni za oglądalnością ?
Przecież już to się dzieje... popatrz na hamerykańskie you tuby...

Jestem inna, bo bardzo nie dla mnie taka "atrakcja" :|

arecki
21-11-2011, 22:09
masakra, zachowywali się jak stado dzików...

Calme
21-11-2011, 23:44
Przecież ich jest mało co mniej jak Chińczyków więc 10 mniej czy więcej.....

prz3mo
22-11-2011, 01:10
Rotfl

marcinc
22-11-2011, 10:28
Talent to oni by mieli, jakby po pokazie nikt nie ucierpiał, a nie co drugi skancerowany.
Jeden wielki chaos.

Valdek_Tychy
22-11-2011, 10:35
Totalne świry, dobrze,że dla kasiory nie odrąbali któremuś np głowy.to dopiero byłby talent jakby gość wstał i pomachał ręką.

Rafał_Sz
22-11-2011, 11:53
No w stałym składzie to oni na pewno nie występują.

kuman
22-11-2011, 12:17
talentem bym tego nie nazwał.

credka
22-11-2011, 14:30
Totalne świry, dobrze,że dla kasiory nie odrąbali któremuś np głowy.to dopiero byłby talent jakby gość wstał i pomachał ręką.
:mrgreen: Równie idiotyczna wizja, co ich cały ten "talent" ;) Jedyne co mi się w filmiku podobało, to stale pełna emocji twarz jurorki :D

rafulec
22-11-2011, 15:22
:mrgreen: Równie idiotyczna wizja, co ich cały ten "talent" ;) Jedyne co mi się w filmiku podobało, to stale pełna emocji twarz jurorki :D

i cały widz polega że taki "towar" się dobrze sprzedaje.
czego ludzie nie zrobią żeby zwiększyć oglądalność

krzysztofz24
22-11-2011, 15:27
A mi sie bardzo podobalo:-). Hardcore na maksa. I talent na pewno maja, a samo widowisko o wiele bardziej emocjonujace niz ten cienki chlam lecacy w entej edycji naszego Mam talent.
Po za tym chyba kazdy slyszal o fakirach, przeciez takie rzeczy sa zakorzenione w kulturze Indii. A ten pokaz to po prostu bardziej wspolczesna i medialna forma tego co robili dawniej fakirzy.
Czyli tradycja i show w jednym, takie czasy;-).

zdyboo
22-11-2011, 16:48
Mnie się to podobało z innego względu, nie pokazali żadnej nowej sztuczki. Tylko, że zwykle na pokazach, wokół jednego takiego elementu na przykład uderzenia młotem w cyca, jest zrobiona taka otoczka, że trwa to dłużej niż cały pokaz Hindusów. Tu, pyk, pyk i po zawodach. Żadnej nastrojowej muzyki, potęgowania napięcia i tym podobnych bzdetów.