PDA

Zobacz pełną wersję : Planeta Ziemia - Timelapse Photography



grudzinsky
19-11-2011, 10:44
wrzucam link, bo czasami tryb pelnoekranowy sie nie wlacza

http://www.youtube.com/watch?v=430ykbW1zqA&feature=share

mi sie podoba :)

Hoobie
19-11-2011, 11:09
Timelaps etrochę z innej bajki, tzn. perspektywy :)
Dla mnie bomba!

ASAHI
19-11-2011, 17:58
Bardzo ładne, ciekawe spojrzenie. Burze wyglądaja mega :d

Majek
21-11-2011, 14:00
Niesamowity materiał. Burze i zorze polarne wyglądają z góry niesamowicie.

BTW, mam takie pytanie. Czy Wam też obraz delikatnie skacze? Czy to u mnie coś nie tak z wydajnością odtwarzacza Flash, czy time lap jest mało płynnie zrobiony?

grudzinsky
22-11-2011, 13:14
u mnie wyglada to jak film z dvd...