Zobacz pełną wersję : Planeta Ziemia - Timelapse Photography
grudzinsky
19-11-2011, 10:44
wrzucam link, bo czasami tryb pelnoekranowy sie nie wlacza
http://www.youtube.com/watch?v=430ykbW1zqA&feature=share
mi sie podoba :)
Timelaps etrochę z innej bajki, tzn. perspektywy :)
Dla mnie bomba!
Bardzo ładne, ciekawe spojrzenie. Burze wyglądaja mega :d
Niesamowity materiał. Burze i zorze polarne wyglądają z góry niesamowicie.
BTW, mam takie pytanie. Czy Wam też obraz delikatnie skacze? Czy to u mnie coś nie tak z wydajnością odtwarzacza Flash, czy time lap jest mało płynnie zrobiony?
grudzinsky
22-11-2011, 13:14
u mnie wyglada to jak film z dvd...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.