PDA

Zobacz pełną wersję : Logotyp - gdzie i za ile?



Strus
17-11-2011, 18:31
Potrzebuję zlecić zaprojektowanie logo na potrzeby

a) podpisu umieszczany na zdjęciach
b) ewentualnego nagłówek na mojej stronie (o ile zdecyduję na pełną integrację i zmianę obecnego nagłówka)
c) element na wizytówki


Ja nie mam kompletnie inwencji i pomysłów więc będę musiał to komuś zlecić. I dlatego się zapytowywuję czy ktoś może wie gdzie się zwrócić żeby było w miarę tanio i dobrze

hcman
17-11-2011, 19:38
Pisz do Stig'a.
http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=80

photofun
17-11-2011, 19:40
Też się rozglądam za czymś takim... Może jakieś hurtowe zamówienie? :)

mateo912
17-11-2011, 20:12
potrzebuję zlecić zaprojektowanie logo na potrzeby

a) podpisu umieszczany na zdjęciach
b) ewentualnego nagłówek na mojej stronie (o ile zdecyduję na pełną integrację i zmianę obecnego nagłówka)
c) element na wizytówki


ja nie mam kompletnie inwencji i pomysłów więc będę musiał to komuś zlecić. I dlatego się zapytowywuję czy ktoś może wie gdzie się zwrócić żeby było w miarę tanio i dobrze


też się rozglądam za czymś takim... Może jakieś hurtowe zamówienie? :)

pw :)

malita
17-11-2011, 20:20
oferia.pl ?

Kondzio-foto
17-11-2011, 20:39
Polecam zapytać na digart.pl

vinci99
17-11-2011, 20:52
To może i ja dołączę do zapytania :) Tylko mi jeszcze do tego jakiś nowy projekt wizytówki by się przydał

Kacper82
18-11-2011, 08:33
GG: 1664575 - zobaczymy co da się zrobić, niekoniecznie za $ :)

sote
18-11-2011, 09:42
GG: 1664575 - zobaczymy co da się zrobić, niekoniecznie za $ :)

fajnie...
to tak jak z zabijaniem fotografow, ktorzy zyja z fotografii...

Wszedzie fotografowie pisza, jak to inni robia sesje za darmo, a tu widze inne profesje tez tak dzialaja
i niszcza same siebie...

Dobre logo, jak dobra fotografia - musi odpowiednio kosztowac.

Erie
18-11-2011, 10:16
Dobre logo, jak dobra fotografia - musi odpowiednio kosztowac.

czasem logo + księga logo kosztują jak naprawdę doooobry samochód

sote
18-11-2011, 10:41
czasem logo + księga logo kosztują jak naprawdę doooobry samochód

serio??? ;)
Erie - ja o tym wiem :)

Erie
18-11-2011, 11:15
serio??? ;)
Erie - ja o tym wiem :)

spokojnie, to nie była odpowiedź do Ciebie tylko uzupełnienie Twojej wypowiedzi :)

sote
18-11-2011, 11:26
spokojnie, to nie była odpowiedź do Ciebie tylko uzupełnienie Twojej wypowiedzi :)

ale to bylo spokojne :) peace!

Strus
18-11-2011, 22:30
Allegro okazalo sie pomocne. Znalazlem firme robiaca logotypy jakie mi pasuja. Cenowo też mi pasuja wiec pewnie skorzystam

Kacper82
19-11-2011, 17:08
fajnie...
to tak jak z zabijaniem fotografow, ktorzy zyja z fotografii...

Wszedzie fotografowie pisza, jak to inni robia sesje za darmo, a tu widze inne profesje tez tak dzialaja
i niszcza same siebie...

Dobre logo, jak dobra fotografia - musi odpowiednio kosztowac.



Nie nie nie... nie za darmo... Za inną usługę lub np. jakiś obiektywik zalegający w szafie :)

A Allegro swoją drogą odradzam, zbyt dużo byle jakich ofert. Lepiej już poszukać na forach graficznych.