PDA

Zobacz pełną wersję : D7000 Fuerteventura i Lanzarota



Kefir83
17-11-2011, 17:19
Pozwole sobie dodac link z filmiku skreconego w trakcjie urlopu
http://vimeo.com/24697945
Chcial bym dodac ze byl to moj pierwszy filmik krecony Nikonem ,wczesniej mialem przyjemnosc uzywac 550D pozyczony od kolegi
Calosc skrecana na Vegasie i tu mialem problem gdyz w trakcje renderingu wywalalo mnie po 15-30 sek zrendegowanego filmiku z powodu malej ilosci ramu. Po 3dniach prob renderingu wkocu zdecydowalem na porenderowanie po 15 sek i potem posklejac to jeszcze raz w calosc przez co na jakosci stracilo, do tego server potem renderuje na mniejsze formaty i tak z 300mb zostal filmik wielkosci 80mb
Calosc krecona kitem 18-105 ,samyangiem 8mm ,filter polaryzacyjny i statyw + stady cam zrobiny w domu na jednym ujeciu jest. Co do D7000 moge sie czepic to AF nie za kazdym razem dobrze lapie ostrosc co na niektorych ujeciach widac :( Posiadanie viewfindera pomoglo by ktorego wtedy nie mialem ale po tym wyjezdzie postanowilem go zakupic(129zl najtanszy jaki znalazlem) i jestem z niego bardzo zadowlony uzywam do video jak i podglady zdjec na LCD w sloneczne dni.
Z powodu klejanie calosci kilku krotnie calosc bede musial jeszcze raz zrobic gdyz udalo mi sie zakupic nowego kompa pod tym katem. Tym razem sprobuje skrecic w Premierze ze wzgledu na mozliwosc zastosowania wiekszej ilosci wtyczek.

jaceksen
19-11-2011, 01:32
sorry, ale nie obejrzałem całego filmu. Nie chcę się na jego temat wypowiadać. Popraw jednak chłopie te byki w opisie na Vimeo, bo Cię cały świat czyta ;)

roli
04-01-2012, 19:12
sorry, ale nie obejrzałem całego filmu. Nie chcę się na jego temat wypowiadać. Popraw jednak chłopie te byki w opisie na Vimeo, bo Cię cały świat czyta ;)

No co chcesz od chłopaka tłumaczył pewnie Google translatorem: Mój pierwszy film wykonany na wakacje Nikon D7000 odrobina 18-105 obiektywu rybie oko Samyang 8mm.
Niektóre postporcess w kuli magii
Mam jeszcze wiele nauczyć.
Wszelkie sugestie i wskazówki będzie pomóc całości. thx

My first holiday video made on Nikon D7000 whit 18-105 lens and samyang 8mm fisheye.
Some postporcess in magick bullet
I have still a lot to learn.
Any suggestion and tips will be help full. Thx

:-)

stock
04-01-2012, 19:16
raczej pamiątkowo do oglądania w domu - tanczenie, sztuczne minki przed aparatem nigdy porywające dla szerszego ogółu nie będą. Pamiątkowo tak, forum nie.

amirez
08-01-2012, 15:40
raczej pamiątkowo do oglądania w domu - tanczenie, sztuczne minki przed aparatem nigdy porywające dla szerszego ogółu nie będą. Pamiątkowo tak, forum nie.
+ w wolnej chwili lektura instrukcji obsługi aparatu ;)