PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja ciążowa



galowy
16-11-2011, 14:34
Witam,
Potrzebuje, aby ktoś zrobił nam kilka fotek ciążowych, Jestem z Łodzi a więc potrzebuje kogoś na miejscu.
Sesja raczej w studio z uwagi na pogodę.
Propozycję oraz kosztorys (około 5 póz) proszę przesłać na [email protected].

Pozdrawiam

credka
16-11-2011, 14:42
galowy, pisz do Lejczer (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=29375), zacne foty produkuje i nie ograbi ;)

Hertha
16-11-2011, 14:53
galowy, pisz do Lejczer (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=29375), zacne foty produkuje i nie ograbi ;)

Ja na stronie Lejczera nie dopatrzyłem się tych zacnych fot ciążowych. Masz może linka do nich?

credka
16-11-2011, 15:04
O gustach podobno się nie dyskutuje, więc kto co lubi i oczekuje... A link jest w profilu, prowadzi do galerii bez problemu.

Hertha
16-11-2011, 15:12
O gustach podobno się nie dyskutuje, więc kto co lubi i oczekuje... A link jest w profilu, prowadzi do galerii bez problemu.

Zgadzam się. Ale mi nie chodziło o to czy te zdjęcia są dobre czy nie, tylko o to że ja żadnych zdjęć ciążowych nie dopatrzyłem się na jego stronie, a chciałem je sobie pooglądać :)

credka
16-11-2011, 15:13
Widocznie nie masz 18 lat i pewne tematy Ci się nie pokażą na kompie ;) :p

galowy
16-11-2011, 15:38
dzięki za namiar :)

kh29228
16-11-2011, 17:18
zapraszam na www.krzysztofhejduk.pl zakładka "Z brzuszkiem"

Dorian
16-11-2011, 18:03
dzięki za namiar :)

Wejdź w jego portfolio, dział 'Akt'. ;)

credka
16-11-2011, 18:19
"jego" ?

pinio
16-11-2011, 18:25
Na twoim miejscu bym startował w licytacji :)

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2609308#post2609308

Dorian
16-11-2011, 19:15
"jego" ?

:oops::oops::oops:

BorysR
16-11-2011, 19:25
http://www.pinkclouds.pl/index.php/sesja-ciazowa-justyna-i-miguel-part-ii/
http://www.pinkclouds.pl/index.php/fotografia-slubna-warszawa-sesja-ciazowa-justyna-part-i/

Polecam się. Nie mam studia w Łodzi ale może w mieszkaniu albo hotelu...? Też nie ograbie i dojechać mogę.