Zobacz pełną wersję : który wybrać??
Witam
Kolega poprosił o poradę jaki mały sprytny aparacik kupić do fotografowania dzieci i kręcenia nim filmików.
oto propozycje
http://www.optyczne.pl/index.html?aparat=all&producent=68&aparat=1440&pix=0&zoom=0&typ=dowolny&sort=
http://www.optyczne.pl/index.html?aparat=all&producent=64&aparat=1333&pix=0&zoom=0&typ=dowolny&sort=
http://www.optyczne.pl/index.html?aparat=all&producent=26&aparat=1141&pix=0&zoom=0&typ=dowolny&szukaj=Wyszukaj&sort=
czy może jakieś sugestie w kwocie 800-900 zł
Z góry dzięki za info
Kondzio-foto
18-11-2011, 11:36
Zdecydowanie używany Panosonic LX3, ewentualnie jak by się trafił nie drogo to Canon S90 (mniejszy, lżejszy ale trochę gorszy).
downandout
18-11-2011, 12:32
Zdecydowanie używany Panosonic LX3, ewentualnie jak by się trafił nie drogo to Canon S90 (mniejszy, lżejszy ale trochę gorszy).
człowiek szuka kompaktu z dużym przybliżeniem, a Ty mu wyskakujesz z klasą premium ;)
galka - z powyższych najciekawiej wygląda WB750 (na optycznych jest błąd, ma 12mpx), TZ18 odpuść, za niewiele więcej jest dostępny znacznie lepszy TZ20. Canon nie licząc kretyńskich proporcji ekranu jest dobrym aparacikiem, ale przyznać musze, że akurat na ten model mam najwięcej reklamacji z kompaktów tej klasy. Polecam zainteresować się jeszcze Sony HX7.
Kondzio-foto
18-11-2011, 13:40
człowiek szuka kompaktu z dużym przybliżeniem, a Ty mu wyskakujesz z klasą premium ;)
galka - z powyższych najciekawiej wygląda WB750 (na optycznych jest błąd, ma 12mpx), TZ18 odpuść, za niewiele więcej jest dostępny znacznie lepszy TZ20. Canon nie licząc kretyńskich proporcji ekranu jest dobrym aparacikiem, ale przyznać musze, że akurat na ten model mam najwięcej reklamacji z kompaktów tej klasy. Polecam zainteresować się jeszcze Sony HX7.
Skąd wiesz, że szuka kompaktu z dużym przybliżeniem?
downandout
18-11-2011, 13:53
Skąd wiesz, że szuka kompaktu z dużym przybliżeniem?
Jak ktoś w propozycjach rozważa aparaty z zoomem x14, x16 i x18, to coś powinno sugerować.
dzięki za podpowiedzi:), faktycznie musi być spory zoom.
po sprawdzeniu opinii na forach wybór padł na WB750.
teraz tylko najtańszy sklep i kolega będzie zadowolony:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.