Zobacz pełną wersję : Bezlusterkowiec od Fuji ?
Przeciek na http://photorumors.com/2011/11/15/fuji-mirrorless-camera-leaked/
Czyzby nowy gracz w segmencie bezlusterkowców ?
już go dawno zapowiadał i na pewno zrobi ;) - ma być mała matryca z x10, tylko nie wiadomo jaki bagnet ? - ponoć też się przymierzają do bezlusterkowca
pełno-klatkowego i oby w nim był bagnet nikona
digger-gp
16-11-2011, 01:02
Moglby byc dalmierzowiec.. A co to moze byc - to okragle szkielko na piatym od gory zdjeciu.. ?
catintheflat
16-11-2011, 10:07
już go dawno zapowiadał i na pewno zrobi ;) - ma być mała matryca z x10, tylko nie wiadomo jaki bagnet ? - ponoć też się przymierzają do bezlusterkowca
pełno-klatkowego i oby w nim był bagnet nikona
A co to da skoro odległość bagnetu od matrycy będzie mniejsza niż lustrach Nikona ?
wyrwiflak
16-11-2011, 10:08
Cokolwiek fuji by nie zrobił to będzie produkt niszowy - cenowo znacznie powyżej całej aktualnej oferty CSC innych producentów. Wydaje mi się że nagle topowe szkiełka Olympusa mogą się wydać tanie :)
A ja mysle, ze bedzie to dalmierz idący drogą Samsunga NX - dobra matryca, ciekawe szkła :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.