PDA

Zobacz pełną wersję : Bezlusterkowiec od Fuji ?



Jasand
15-11-2011, 21:42
Przeciek na http://photorumors.com/2011/11/15/fuji-mirrorless-camera-leaked/

Czyzby nowy gracz w segmencie bezlusterkowców ?

bogdi64
15-11-2011, 23:52
już go dawno zapowiadał i na pewno zrobi ;) - ma być mała matryca z x10, tylko nie wiadomo jaki bagnet ? - ponoć też się przymierzają do bezlusterkowca
pełno-klatkowego i oby w nim był bagnet nikona

digger-gp
16-11-2011, 01:02
Moglby byc dalmierzowiec.. A co to moze byc - to okragle szkielko na piatym od gory zdjeciu.. ?

catintheflat
16-11-2011, 10:07
już go dawno zapowiadał i na pewno zrobi ;) - ma być mała matryca z x10, tylko nie wiadomo jaki bagnet ? - ponoć też się przymierzają do bezlusterkowca
pełno-klatkowego i oby w nim był bagnet nikona


A co to da skoro odległość bagnetu od matrycy będzie mniejsza niż lustrach Nikona ?

wyrwiflak
16-11-2011, 10:08
Cokolwiek fuji by nie zrobił to będzie produkt niszowy - cenowo znacznie powyżej całej aktualnej oferty CSC innych producentów. Wydaje mi się że nagle topowe szkiełka Olympusa mogą się wydać tanie :)

Mavierk
20-11-2011, 14:43
A ja mysle, ze bedzie to dalmierz idący drogą Samsunga NX - dobra matryca, ciekawe szkła :P