PinkaSSek
15-11-2011, 15:43
Zakupiłem sobie kabelek TTL do mej lampy. Problem tylko w tym, że kabelek pomimo 3m długości jest skręcany i już po 1m zaczyna ciągnąć do siebie :( Macie jakieś patenty jak na stałe go wyprostować? Będę się bał jak na odległości 2-3 metrów ode mnie zagwarantuje mi uszkodzenie mojej lampy błyskowej do której będzie przypięty na statywie :p Z góry dzięki za wszelkie wskazówki :)