PDA

Zobacz pełną wersję : Karta do Nikona D3100



Desad
15-11-2011, 15:10
Witam, jaka wg. was jest najlepsza karta pamięci do Nikona D3100?
Jaką polecacie na początek ?

Wiem że zaraz będziecie pisać mogłeś użyć opcji szukaj... szukałem ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi.

Ebeb
15-11-2011, 15:29
Zaraz wszyscy będą krzyczeć, że tylko SanDisk. A ja powiem tak - miałem różne karty i nie zauważyłem, żeby owe SanDiski Extreme III były w czymkolwiek lepsze od innych kart, z których korzystam. Wszystkie mają tę samą klasę prędkości.

karol1981
15-11-2011, 15:36
Ja mam w D3100 Sandiska class 4 4GB i Transcenda 8GB class 10 z obu jestem zadowolony :)