PDA

Zobacz pełną wersję : Jesienna alejka + kon...



login_87
15-11-2011, 08:56
Szukam takiego zdjecia na forum ale nie moge znalezc :( Ostatnio gdzies mi mignelo i niewiem gdzie... Na zdjeciu alejka w jesiennych kolorach i kon... Moze ktos pomoc?

sethcracow
15-11-2011, 09:30
No chwilę cierpliwości ... i masz :) http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=194365

credka
15-11-2011, 10:49
:o muszę częściej tam zaglądać!!!
PABLOOK, wystawisz to może na licytacji (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196) jako odbitkę? Bardzo by mi pasowała między komputerami, przed oczami :)

login_87
15-11-2011, 17:04
No chwilę cierpliwości ... i masz :) http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=194365

ooo Dzieki wielkie!! tego wlasnie szukalem.

spiritwood
15-11-2011, 22:06
Chciałem pomóc, ale za cholerę nie wiedziałem, co to jest ten 'kon'. Pomyślałem o jakimś stożku (cone) ;)

login_87
15-11-2011, 22:29
Chciałem pomóc, ale za cholerę nie wiedziałem, co to jest ten 'kon'. Pomyślałem o jakimś stożku (cone) ;)

Jaki jest kon kazdy widzi :P Postaram się pisać odtąd z polskimi znakami :)

Seeker
16-11-2011, 03:22
Przynajmniej w słowach kluczowych.

ekonet
16-11-2011, 11:59
Chciałem pomóc, ale za cholerę nie wiedziałem, co to jest ten 'kon'. Pomyślałem o jakimś stożku (cone) ;)
Czyli o konusie. ;)