PDA

Zobacz pełną wersję : fajna animacja i ciekawe kadry ;)



bogdi64
09-11-2011, 01:28
http://www.cda.pl/video/2322977/Studencka-pobudka

Majek
09-11-2011, 11:01
Animacja super. Na początku nawet się nie połapałem, że to renderowane. W ogóle cała sceneria świetnie jest wykonana. Bardzo realistycznie.
Filmik śmieszny. Mnie ostatnio też się ciężko zwlec z wyra rano... Tylko ja mam inny budzik... Taki cztero i pół letni, który wbiega i krzyczy "Idziemy się bawić, idziemy się bawić!!!" ;-)

costi
09-11-2011, 11:11
Render widać już w pierwszym ujęciu, co nie zmienia faktu, że animacja jest świetna - dobra technicznie, fajny pomysł i dobry montaż.

!AGresT
09-11-2011, 12:06
Absolut Milk :)

swider
09-11-2011, 12:17
Absolut Milk :)
Tak, tak… też zwróciłem na to uwagę. Co to się z tą młodzieżą stało… ;)