PDA

Zobacz pełną wersję : Kalinie skradziono sprzet



BorysR
07-11-2011, 19:13
Poszukujemy sprzetu fotograficznego.

Dziś miałą miejsce kradzież z włamaniem i skradziono mi naptępujący sprzęt
Canon EOS-1D Mark IV Camera serial number: 0630501045
------------------------------------------------
Canon EOS 5D Camera serial number: -1563762430 Z gripem. Bardzo widoczne ślady użytkowania – zwłaszcza na grupie, spore powierzchnie na rogach, gdzie czarna farba jest pościerana i prześwituje srebrne
------------------------------------------------
Obiektyw Canon EF 24mm f/1.4 L USM serial number: - 42324 Znaki charakterystyczne - obiektyw po upadku i serwisowaniu bardzo widoczne slady użytkowania, powyginana obrecz, luzy w obiekywie -
-----------------------------------------------
Canon EF 14mm f/2.8 serial number: -10895 Znaki charakterystyczne - ciężki metalowy dekiel jest bardzo luźny, nie utrzymuje się w ogóle na obiektywie.
------------------------------------------------ Canon EF 85mm f/1.2 L - niesetety na razie nie znalalam numerow seryjnych

RobertMiernik
07-11-2011, 19:26
No piknie...

Co do przyklejenia to tutaj się taka tradycja robienia wydarzeń na FaceBooku zrodziła i w sumie skuteczniejsze to jest na pewno niż przyklejony wątek...

credka
07-11-2011, 20:10
Czy mi się zdaje, czy rozpoczął się sezon złodziei?

sea21
07-11-2011, 20:23
Jakby było mało:


Po dokłądnej analizie strat skradziono mi jeszcze:

Mamiya 645AFD - brak numerów seryjnych
obiektyw Mamiya ULD 210mm F4 - brak numerów seryjnych
Mamiya AF 120/220 film Back HM401 (dupka do mamiyi) serial number: 3142210
i stareńki obsrupany iPhone jedynka

koral
07-11-2011, 20:29
Serdecznie współczuję :(

ASAHI
08-11-2011, 00:52
Jednak wysyp złodziejstwa..

sokrates
15-02-2012, 14:42
Wszystko OK, tylko tytułu nie za bardzo rozumiem - po co mieszać w to Kalinę?

żeglarz
15-02-2012, 15:09
Ja oczywiscie współczuję autorowi wątku ale czegoś nie rozumię, czy wśród złodzieji jest jakaś specjalizacja-i jak tp się dzieje, że takie wątki zakładają ludzie przede wszystkim z W-wy.

Mi1980
15-02-2012, 15:18
Ja oczywiscie współczuję autorowi wątku ale czegoś nie rozumię, czy wśród złodzieji jest jakaś specjalizacja-i jak tp się dzieje, że takie wątki zakładają ludzie przede wszystkim z W-wy.

Wiadomo, że jak złodziej, to z Warszawy. Logiczne.

żeglarz
15-02-2012, 15:39
Wiadomo, że jak złodziej, to z Warszawy. Logiczne.

No tak to jest logiczne.
Tylko dlaczego oni grasują tylko w Warszawie.
Aż tak duże zapotrzebowanie jest w BOGATEJ Warszawie na używany sprzęt.

mirekkania
15-02-2012, 15:55
No tak to jest logiczne.
Tylko dlaczego oni grasują tylko w Warszawie.
Aż tak duże zapotrzebowanie jest w BOGATEJ Warszawie na używany sprzęt.Mylisz się.
W Warszawie jest co ukraść. Zapotrzebowanie jest raczej gdzie indziej. Chociaz, jak policzyć ile tu mieszka naprawdę ludzi, to to jest istna otchłań.

żeglarz
15-02-2012, 16:10
Mylisz się.
W Warszawie jest co ukraść. Zapotrzebowanie jest raczej gdzie indziej. Chociaz, jak policzyć ile tu mieszka naprawdę ludzi, to to jest istna otchłań.

Ja nie mylę się, ja zadaję tylko pytanie. Bo na przestrzeni kilku lat naczytałem się kilkadzisiąt na róznych forach podobnych wątków i tylko od ludzi z Warszawy lub spod. I mnie właśnie ciekawi dlaczego.

RobertMiernik
15-02-2012, 16:32
Może dlatego, że zamiast szukać pół roku w Tczewie człowieka z 1dsem w warszawie spotykają go po tygodniu...

Swoją drogą co to za archeologia?...