Zobacz pełną wersję : Fenomen przyrodniczy, Pakistan.
adrian8308
07-11-2011, 12:18
Bez zbędnej obróbki mogły by powstać super fotki:)
http://www.geekweek.pl/fenomen-przyrodniczy-w-pakistanie/343437/
Rafał_Sz
07-11-2011, 12:47
Przyroda zawsze była najmądrzejsza. Z człowiekiem jej tylko nie wyszło.
jak to mówią
Bóg stworzył człowieka bo zawiódł się na malpie...
z reszty eksperymentów zrezygnował...
Tam zaraz nie wyszło. Tyle się biadoli, jak to człowiek niszczy zasoby naturalne ziemi, zanieczyszcza środowisko, truje itp. Jakby tak nagle człowiek zniknął z powierzchni Ziemi, to przyrodzie zajęłoby góra kilkaset lat, żeby nie było widać śladów naszej bytności. Te kilkaset lat, to nie jest nawet jedno tyknięcie na zegarze Ziemi.
miron19j
07-11-2011, 15:40
Tam zaraz nie wyszło. Tyle się biadoli, jak to człowiek niszczy zasoby naturalne ziemi, zanieczyszcza środowisko, truje itp.
ekolodzy walcza z emisja CO2. A ten wulkan o niewymawialnej nazwie, co pierdyknal w zeszlym roku, wyrzucil w atmosfere wiecej CO2 niz cala ludzkosc przez kilkanascie lat.
Boryszuk
07-11-2011, 15:41
ekolodzy walcza z emisja CO2. A ten wulkan o niewymawialnej nazwie, co pierdyknal w zeszlym roku, wyrzucil w atmosfere wiecej CO2 niz cala ludzkosc przez kilkanascie lat.
Krowy produkują więcej CO2 niż ludzie ;) I glony w oceanach.
miron19j
07-11-2011, 15:44
ogladalem jakiegos goscia wystepujacego w stand-up commedy. Mowil o chronie srodowiska, fajnie zreszta. Z jego monologu wyszlo, ze natura stworzyla czlowieka, poniewaz potrzebowala plastiku, a sama nie potrafila go wytworzyc. :-D
ogladalem jakiegos goscia wystepujacego w stand-up commedy. Mowil o chronie srodowiska, fajnie zreszta. Z jego monologu wyszlo, ze natura stworzyla czlowieka, poniewaz potrzebowala plastiku, a sama nie potrafila go wytworzyc. :-D
;)
-CaIqW1WfPI
velaskez
07-11-2011, 16:21
Ten Pakistan to stary news... Przecież powódź u nich była jakoś 1.5 roku temu :D
Łeee.. u nas w Szczecinie takie rzeczy to normalka :mrgreen:;-)
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100530/SZCZECIN/517198700
Opętane drzewo :D Masakryczny widok, brrr!!!
Apropo fotografii przyrody, to tu możecie zobaczyć trochę inny punkt widzenia :)
http://www.katz23.de/
adrian8308
09-11-2011, 00:49
Ten Pakistan to stary news... Przecież powódź u nich była jakoś 1.5 roku temu :D
Zdjęcia z listopada br. ale nie ważne
Krowy produkują więcej CO2 niż ludzie ;) I glony w oceanach.
Glony chyba przetwarzają ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.