PDA

Zobacz pełną wersję : Zabawa sylwestrowa Dolny Śląsk, gdzie?



Rafał_Sz
05-11-2011, 22:04
Witam!

Mało czasu zostało :), a szukam ze znajomymi miejsca na powitanie nowego roku.

Czego szukam? Duży, bezpieczny klub, muzyka raczej nowoczesna, lokalizacja na Dolnym Śląsku, bliskość hotelu mile widziana. Po prostu konkretnej "imprezowni" szukam. :) Dobry barek i coś do przekąszenia na miejscu mile widziane.

Które miejsca odpadają?

- Lokale ze sztywnymi balami "ą-ę"
- Mordownie gdzie sztachety są niezbędnym atrybutem udanej zabawy
- Zabawy na rynku (chociaż tego do końca nie wykluczam)

To jak, bawiliście się gdzieś ostatnimi laty udanie? :) Przypominam, Dolny Śląsk tylko.:)

ASAHI
05-11-2011, 22:06
Dlaczego tylko Dolny Śląsk skoro ma być hotel?

Rafał_Sz
05-11-2011, 22:08
Dojazd. Wiesz, trzeba dojść do siebie i wrócić.

ASAHI
05-11-2011, 22:14
A no to nie pomogę.. Tu to może bym coś znalazł, ale u Ciebie to nie wiem nic..
Albo robicie tak: czarterujecie samolot, lecicie na Malediwy, tam impreza, potem powrót i u nas druga impreza z uwagi na przesunięcie strefy czasowej :D

Rafał_Sz
05-11-2011, 22:16
To jest jakiś pomysł, ale mój budżet jak to usłyszał to właśnie wyszedł i trzasnął drzwiami. :)

ASAHI
05-11-2011, 22:17
Bo widzisz fantazje to my może byśmy i mieli.. Gorzej z tym od budżetu sie dogadać..

Umbra
05-11-2011, 22:27
Rok temu byłem na Rynku we Wrocławiu. Nudno.

Rafał_Sz
06-11-2011, 12:51
Dżizas, co Wy w wszyscy w domu siedzicie na Sylwestra? :)

krzall
06-11-2011, 14:18
Dżizas, co Wy w wszyscy w domu siedzicie na Sylwestra? :)

Witam
a może kryteria wyszukiwania zbyt zawężone ;) ?, albo pora na pytanie zbyt wczesna bo wstajemy w południe ;)
Pozdrawiam

M_B
06-11-2011, 14:21
A macie jakiś pomysł na sylwestra "żeby móc pójść w ładnej sukience, ale niekoniecznie na super bal"? Śląsk, a najlepiej Katowice. :D

ku6i
06-11-2011, 17:38
A macie jakiś pomysł na sylwestra "żeby móc pójść w ładnej sukience, ale niekoniecznie na super bal"? Śląsk, a najlepiej Katowice. :D

Żebyś mógł pójść w ładnej sukience? Jakaś ostra popijawa albo gej party, tertium non datur :mrgreen:

ASAHI
06-11-2011, 17:44
No nie pytam kolegi.. Ale tak żeby w sukience chcieć iść to trochę podpadające jest..

M_B
06-11-2011, 17:44
Żebyś mógł pójść w ładnej sukience? Jakaś ostra popijawa albo gej party, tertium non datur :mrgreen:

No właśnie nie o mnie tu chodzi. Takie mam wytyczne i muszę coś znaleźć. Nie mam pomysłu. :razz: