Rafał_Sz
05-11-2011, 22:04
Witam!
Mało czasu zostało :), a szukam ze znajomymi miejsca na powitanie nowego roku.
Czego szukam? Duży, bezpieczny klub, muzyka raczej nowoczesna, lokalizacja na Dolnym Śląsku, bliskość hotelu mile widziana. Po prostu konkretnej "imprezowni" szukam. :) Dobry barek i coś do przekąszenia na miejscu mile widziane.
Które miejsca odpadają?
- Lokale ze sztywnymi balami "ą-ę"
- Mordownie gdzie sztachety są niezbędnym atrybutem udanej zabawy
- Zabawy na rynku (chociaż tego do końca nie wykluczam)
To jak, bawiliście się gdzieś ostatnimi laty udanie? :) Przypominam, Dolny Śląsk tylko.:)
Mało czasu zostało :), a szukam ze znajomymi miejsca na powitanie nowego roku.
Czego szukam? Duży, bezpieczny klub, muzyka raczej nowoczesna, lokalizacja na Dolnym Śląsku, bliskość hotelu mile widziana. Po prostu konkretnej "imprezowni" szukam. :) Dobry barek i coś do przekąszenia na miejscu mile widziane.
Które miejsca odpadają?
- Lokale ze sztywnymi balami "ą-ę"
- Mordownie gdzie sztachety są niezbędnym atrybutem udanej zabawy
- Zabawy na rynku (chociaż tego do końca nie wykluczam)
To jak, bawiliście się gdzieś ostatnimi laty udanie? :) Przypominam, Dolny Śląsk tylko.:)