PDA

Zobacz pełną wersję : jakie mocowanie do monopodu



w0j
05-11-2011, 00:36
jakie mocowanie gwintu jest do monopodu slik 350?

Erie
05-11-2011, 00:42
jakie mocowanie gwintu jest do monopodu slik 350?

1/4 cala

w0j
05-11-2011, 00:58
a znacie jakies tanie modele monopodow zeby pasowaly bezprosrednio do 496rc2 mf??¿

Erie
05-11-2011, 01:12
a znacie jakies tanie modele monopodow zeby pasowaly bezprosrednio do 496rc2 mf??¿

a nie można sobie kupić śmiesznego adaptera za parę złotych, nakręcić na gwint i zrobić z 1/4" potrzebne 3/8"?

w0j
05-11-2011, 01:22
takie cos ? http://fotozakupy.pl/akcesoria-statywow/manfrotto-mn088lbp-przejsciowka-z-gwintu-1-4-na-3-8,10124s

Erie
05-11-2011, 01:25
takie cos ? http://fotozakupy.pl/akcesoria-statywow/manfrotto-mn088lbp-przejsciowka-z-gwintu-1-4-na-3-8,10124s

może być takie coś lub wkręcane w głowicę - http://fotozakupy.pl/akcesoria-statywow/manfrotto-ml148kn-lacznik-3-8-na-1-4,10745s (aby zostać w tym samym sklepie)

boban1819
05-11-2011, 10:26
GoldPhoto YH304 ma podwojny gwint, bedzie pasowal