PDA

Zobacz pełną wersję : Co się dzieje ze starszymi wątkami?



Długi
31-10-2011, 08:27
Nie wiedziałem gdzie o to zapytać. Tutaj chyba nikomu nie będzie przeszkadzać.
Więc, wchodzę na zdjęcia makro i co widzę? Mnóstwo starszych wątków poszło w las. Wygląda na to, że pozostawione są wątki tylko z miesiąca, bądź te, w których pojawiają się nowe posty. Z tego, co zauważyłem tak jest na całym forum. Może mi ktoś powiedzieć, czy ja mam coś z oczami, czy coś mnie ominęło i czegoś nie wiem?

TOP67
31-10-2011, 08:29
Na samym dole wybierz sobie okres z jakiego chcesz oglądać fotki. Domyślnie jest chyba miesiąc.

Długi
31-10-2011, 12:38
Dzięki, działa :-)

pilon
31-10-2011, 12:38
Pomoc udzielona, zamykam...