Długi
31-10-2011, 08:27
Nie wiedziałem gdzie o to zapytać. Tutaj chyba nikomu nie będzie przeszkadzać.
Więc, wchodzę na zdjęcia makro i co widzę? Mnóstwo starszych wątków poszło w las. Wygląda na to, że pozostawione są wątki tylko z miesiąca, bądź te, w których pojawiają się nowe posty. Z tego, co zauważyłem tak jest na całym forum. Może mi ktoś powiedzieć, czy ja mam coś z oczami, czy coś mnie ominęło i czegoś nie wiem?
Więc, wchodzę na zdjęcia makro i co widzę? Mnóstwo starszych wątków poszło w las. Wygląda na to, że pozostawione są wątki tylko z miesiąca, bądź te, w których pojawiają się nowe posty. Z tego, co zauważyłem tak jest na całym forum. Może mi ktoś powiedzieć, czy ja mam coś z oczami, czy coś mnie ominęło i czegoś nie wiem?