PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica fotoamigo



apple
29-10-2011, 19:44
http://www.akcesoriafoto.com/glowica-kulowa-do-6kg-jak-benro-manfrotto-kb0-p-403.html
Miał może ktoś z tą firmą do czynienia? Calkiem pozadnie wzglada :)

Mcarto
30-10-2011, 14:47
http://www.akcesoriafoto.com/glowica-kulowa-do-6kg-jak-benro-manfrotto-kb0-p-403.html
Miał może ktoś z tą firmą do czynienia? Calkiem pozadnie wzglada :)

Wygląda na klon głowic Phottixa - poczytaj o nich bo są dostępne za niewielkie pieniądze i sporo osób je posiada.

apple
03-11-2011, 16:36
A może lepiej kupić Głowica TRIOPO NB-1S? Mam do zainwestowania 150 zł.