Zobacz pełną wersję : Głowica fotoamigo
http://www.akcesoriafoto.com/glowica-kulowa-do-6kg-jak-benro-manfrotto-kb0-p-403.html
Miał może ktoś z tą firmą do czynienia? Calkiem pozadnie wzglada :)
http://www.akcesoriafoto.com/glowica-kulowa-do-6kg-jak-benro-manfrotto-kb0-p-403.html
Miał może ktoś z tą firmą do czynienia? Calkiem pozadnie wzglada :)
Wygląda na klon głowic Phottixa - poczytaj o nich bo są dostępne za niewielkie pieniądze i sporo osób je posiada.
A może lepiej kupić Głowica TRIOPO NB-1S? Mam do zainwestowania 150 zł.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.