PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon wejdzie na rynek tabletów? :P



Feadin
29-10-2011, 18:55
Witam!

Znalazłem takie oto info: http://fotoblogia.pl/2011/10/28/nikon-zainteresowany-systemem-operacyjnym-ze-smartfonow

I teraz wszystko jasne, dlaczego tak długo czekamy na jakieś info o D400, D800 czy D4, widocznie Nikon myśli, jak upchnąć na lustrzance 7-calowy ekran, coby mogła robić za tablet :D.

hijax_pl
29-10-2011, 20:15
Eeee tam tablety.. Coolpixy będą bardziej "dotykalne" :D