Feadin
29-10-2011, 18:55
Witam!
Znalazłem takie oto info: http://fotoblogia.pl/2011/10/28/nikon-zainteresowany-systemem-operacyjnym-ze-smartfonow
I teraz wszystko jasne, dlaczego tak długo czekamy na jakieś info o D400, D800 czy D4, widocznie Nikon myśli, jak upchnąć na lustrzance 7-calowy ekran, coby mogła robić za tablet :D.
Znalazłem takie oto info: http://fotoblogia.pl/2011/10/28/nikon-zainteresowany-systemem-operacyjnym-ze-smartfonow
I teraz wszystko jasne, dlaczego tak długo czekamy na jakieś info o D400, D800 czy D4, widocznie Nikon myśli, jak upchnąć na lustrzance 7-calowy ekran, coby mogła robić za tablet :D.