Zobacz pełną wersję : Jaki blender kupić ;)
Witam.
Ponieważ w cafe już było chyba o wszystkim (możliwe, że o blenderach też, ale nie znalazłem w szukajce), chciałem się was poradzić i poznać wasze doświadczenia wspr. blenderów.
Szukam czegoś małego, co nie zajmowałoby strasznie dużo miejsca (oczywiście, to kwestia indywidualna co znaczy "dużo"), mobilnego, tzn. żeby nie trzeba było rozkładać tego wszystkiego jak np.: w mikserze (mam taki z możliwością podpięcia końcówki jak w blenderze, ale strasznie dużo tam rozstawiania jakiś stelaży itp.) i w miarę niedrogiego.
Czy waszym zdaniem jest sens kupować blender bezprzewodowy?
Nie będę kruszył tam kamieni, ale może czasem przydać się trochę większa moc, a z tego co wiem, to te bezprzewodowe mają dość małe osiągi.
Jakie firmy preferujecie?
Ja z tych "masowych" najczęściej spotykam Philips'a i Braun'a, jednak nie wykluczam innych firm.
Będę wdzięczny za rady.
Pozdr.
ja używam Thermomixa i mam wiele rzeczy w jednym i jest ok :)
2 miksery w postaci wielkich kobył składających się z kilkudziesięciu elementów już w domu stoją i się kurzą.
Pewnego dnia się wkur...zyłem, wszystko wydałem i kupiłem sobie to:
http://allegro.pl/blender-philips-hr-1372-ice-kruszer-czarny-i1810334901.html
małe, mocne, kruszy lód na drinki bez problemu, wstawisz to wszędzie a do zmywania masz co najwyżej odłączaną końcówkę. Nic lepszego, szczerze polecam.
Rafał_Sz
29-10-2011, 11:26
2 miksery w postaci wielkich kobył składających się z kilkudziesięciu elementów już w domu stoją i się kurzą.
Pewnego dnia się wkur...zyłem, wszystko wydałem i kupiłem sobie to:
http://allegro.pl/blender-philips-hr-1372-ice-kruszer-czarny-i1810334901.html
małe, mocne, kruszy lód na drinki bez problemu, wstawisz to wszędzie a do zmywania masz co najwyżej odłączaną końcówkę. Nic lepszego, szczerze polecam.
Całkowicie popieram! Duży robot poszedł w odstawkę i kupiłem małe coś, tylko, że braun. :)
Kasandra
29-10-2011, 11:34
Ja też mam brauna;-)
rewelacja.
Thermomix super, ale tak jakby trochę za drogi;-)
Dokładnie o tym myślałem.
Jest jeszcze o Zelmerze 491.20, ale on ma ten duży "stojak" co u mnie nie zdałoby rezultatu.
Myślałem też o tych bezprzewodowych, ale jak zobaczyłem, że praktycznie cały czas musi to stać na stojaku podłączone do prądu, to już wolę chyba raz na jakiś czas wyciągnąć z szafki podłączyć do prądu.
Thermomix super, ale tak jakby trochę za drogi;-)
To zamiast tego jest Kohersen. Podobno nawet lepszy. ;)
Boryszuk
29-10-2011, 11:58
To zamiast tego jest Kohersen. Podobno nawet lepszy. ;)
Śpiewa, tańczy, loda robi, krawaty wiąże i usuwa ciąże...
Kasandra
29-10-2011, 12:13
http://www.kohersen.pl/index.php
żartujecie?
6tysi???
To może i ciążę usuwać-nie kupuję;-)
jackrabbit
29-10-2011, 12:14
blenda a nie blender :)
Miałem kiedyś zelmera czy zeptera i się popsuł na suszonym ananasie. Więc te odradzam.
Dzięki wszystkim.
Zamówiłem tego Philips'a.
Mam nadzieję, że będzie ok (choć dla takiego "dwu-lewo-ręcznego" faceta jak ja wszystko, co ułatwi zrobienie sobie papu będzie dobre :mrgreen:).
Boryszuk
29-10-2011, 19:46
(choć dla takiego "dwu-lewo-ręcznego" faceta jak ja wszystko, co ułatwi zrobienie sobie papu będzie dobre :mrgreen:).
Może kobitę sobie jakąś znajdź? Zaskakujące, ale jest z nich więcej pożytku niż tylko gotowanie ;)
A je też można zamówić na allegro ;)
Boryszuk
29-10-2011, 19:50
A je też można zamówić na allegro ;)
poszukaj na eBayu ;)
A je też można zamówić na allegro ;)
ee tam allegro. pogadaj z kumplami - niejeden z nich odda żonę gratis i pewnie jeszcze dopłaci :D
Tu jest bardzo dobry blender za darmo:
http://www.blender.org/download/get-blender/
;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.