PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa wersja D3 już jest..



Foto7
26-10-2011, 16:58
To mamy nową wersje D3 ciekawe jak się sprawdzi

Wideo o nowym D3
http://www.youtube.com/embed/KT1CvIOyBMc

Nie jednego nie będzie stać na ten model ale trudno zawsze na otarcie łez może mieć Kalendarz Nikoniarzy 2012 (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193407)

Pozdrawiam

!AGresT
26-10-2011, 17:28
:)
Trafiony!
Grzesiek może byc dumny ;)

Foto7
26-10-2011, 17:30
:)
Trafiony!
Grzesiek może byc dumny ;)
NA kotlety ślubne w sam raz :)

Majek
26-10-2011, 22:24
Kiedy ja się wstydam dawać swoje zdjęcia...