Foto7
26-10-2011, 16:58
To mamy nową wersje D3 ciekawe jak się sprawdzi
Wideo o nowym D3
http://www.youtube.com/embed/KT1CvIOyBMc
Nie jednego nie będzie stać na ten model ale trudno zawsze na otarcie łez może mieć Kalendarz Nikoniarzy 2012 (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193407)
Pozdrawiam
Wideo o nowym D3
http://www.youtube.com/embed/KT1CvIOyBMc
Nie jednego nie będzie stać na ten model ale trudno zawsze na otarcie łez może mieć Kalendarz Nikoniarzy 2012 (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193407)
Pozdrawiam