PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak do laptopa i dokumentow, ale z mozliwoscia wlozenia lustrzanki



docxxx
26-10-2011, 10:05
Mam swietny plecak Belkina, w ktorym nosze dokumenty i laptopa 15,6'. Doskwiera mi jednak czasami brak mozliwosci wrzucenia do niego chociazby D300 (opcja +grip) + 35/1,8. Oczywiscie body i szklo moge zaladowac luzem do przegrody, ale sami wiecie czym to grozi. Jakos sobie teraz radze i zabieram ze soba jeszcze plecak, ale widze, ze ten Belkin zaczyna sie pruc. Pomyslalem wiec, ze jesli juz bede go powoli wymienial, to chcialbym miec opcje zaladowania sprzetu foto.
Uwaga: priorytetem jest laptop + dokumenty (papiery, kalendarz), a sprzet foto (i to raptem body + male szklo, a nie jeszcze kable, ladowarka i lampa!) to dodatek. Mozliwe jest wiec jakas wyjmowalna komora. Nie musi do tego byc szybki dostep czy extra super uzytecznosc.
A wiec co polecacie? ;)

login_87
26-10-2011, 11:13
Moze cos takiego?? Kata DR-467? Komora foto jest wyciagana i mozna zrobic normalny plecak. Ja mam wersje 466 niestety jak sie okazalo nie wchodzi do niej laptop 15,4 cala !! 467 jest troche szerszy z tego co pamietam wiec nie powinno byc problemu ale warto byloby to spardzic.
link do allegro (http://allegro.pl/plecak-kata-dr-467-faktura-vat-sklep-lodz-i1872496406.html)
YouTube - porownanie dr-466 z dr-467 (http://www.youtube.com/watch?v=RNkJWaFCV5Y)

zaitsev
26-10-2011, 12:12
Lowepro CompuRover. Cena nówki zabija, ale sam kupiłem używkę za 400zł. Pojemny, nawet na większego lapka, gdybyś chciał kiedyś zmienić. ;)

boban1819
05-11-2011, 10:37
bardzo dobry i soliddny jest CaseLogic SLRC4. mieści się w nim laptop 15,6, dokumenty, d300 + grip, T17-50/2,8, 80-200/2,8, 200, 135, 35 , 2xsb800, mnostwo akcesoriow.

zakwas
06-11-2011, 17:52
Do DR-467i wejdzie nwet laptop 17". Jeśli chcesz mieć możliwość usunięcia insertu foto to musisz kupić wersję "i".

zakwas
06-11-2011, 23:32
Do DR-467i wejdzie nwet laptop 17". Jeśli chcesz mieć możliwość usunięcia insertu foto to musisz kupić wersję "i".

Moja pomyłka, insert możesz usuwać zarówno w wersji "i" jak i nie-"i". W wersji "i" możesz rozsunąć ściankę dzielącą plecak na dwie komory, i uzyskać jedną dużą komorę.

Rymek007
07-11-2011, 22:06
lowepro fastpack :)

Ebeb
07-11-2011, 22:30
Jeżeli sprzętu fotograficznego nie będzie więcej, to moim zdaniem zdecydowanie lepiej kupić np. neoprenowy futerał, coś jak poniżej:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/311140345_150-2.jpg
źródło (http://i00.i.aliimg.com/img/pb/345/140/311/311140345_150.jpg)
Jednoczesne spakowanie segregatora i laptopa do plecaka foto to nie lada wyzwanie.

w0j
15-11-2011, 22:50
http://bagfinder.lowepro.com/lp/choose-profile
extra rzecz :)

docxxx
15-11-2011, 23:01
Do DR-467i wejdzie nwet laptop 17". Jeśli chcesz mieć możliwość usunięcia insertu foto to musisz kupić wersję "i".
Widzialem ten plecak. Jest extra

Antonioo
16-11-2011, 11:25
polecam przeczytać . . .

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=177231

kupiłem i polecam!. . . a zmieniałem z katy 467. . . nic do zarzucenia jej nie miałem, poza tym, że jak potrzebowałem wziąć wszystko tzn (laptop,zasilacze , kable , aparat + coś jeszcze to na ogół na to coś jeszcze nie było już miejsca :)
lowepro jest ze dwa razy pojemniejsze. . . zwłaszcza super jest górna komora. . .która dzielona jest przegrodą na rzepę z komorą na sprzęt.
.

docxxx
16-11-2011, 13:14
Dzieki za info!

Akari
16-11-2011, 15:16
Też kupiłem Lowepro (dzięki sugestiom z forum)i nie żałuję żadnej wydanej złotówki, mam lapka 17" i po zapakowaniu sprzętu, nadal jest poręczny. Nie wiem jak często zmieniasz plecaki ale zakładając kilka lat eksploatacji to wydatek nie jest przerażający.

costi
17-11-2011, 14:47
Jeżeli sprzętu fotograficznego nie będzie więcej, to moim zdaniem zdecydowanie lepiej kupić np. neoprenowy futerał, coś jak poniżej:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/311140345_150-1.jpg
źródło (http://i00.i.aliimg.com/img/pb/345/140/311/311140345_150.jpg)
Jednoczesne spakowanie segregatora i laptopa do plecaka foto to nie lada wyzwanie.

Świetne, gdzie to można kupić?

Ebeb
17-11-2011, 16:33
Świetne, gdzie to można kupić?

Jak tanio to na ebayu, jak szybko to w Foto-Tipie. Choć z tego co widzę, różnica cenowa jest bardzo mała.

Mazzi
17-11-2011, 16:37
Witam Kolegów :)

Z racji, że również mam problem z wyborem plecaka a nie chce zaśmiecać forum pozwolę sobie przyłączyć się do tematu - mam nadzieje, że Autor nie ma nic przeciwko ;)

Obecnie mam D90 z Nikkor'em 18-105VR natomiast planuje na wiosnę dokupić Nikkor'a 50, 80, grip oraz lampe. Dodatkowo bardzo często towarzyszy mi laptop 17' + masę jedzenia :)

Zainteresował mnie plecak Lowepro Fastpack 350 - czy ktoś może mi cokolwiek o nim powiedzieć? Wygląda na bardzo pojemny, ma przegrodę na sprzęt foto, laptopa oraz żeby wcisnąć jakąś bluzę i jedzenie. Cena w Poznaniu i Wrocławiu według allegro na chwilę obecną to 269 zł czyli do przeżycia :)

Za wszystkie opinie na temat tego modelu będę wdzięczny.


Pozdrawiam

wojpen
06-12-2011, 10:27
Witaj,
No niestety Masz pecha - ten model plecaka nie pomieści spokojnie lapka 17" - będzie ciasno.
Miałem Szajsunga R700 i niestety zamki były napięte. Poza tym jest nieco mało miejsca na szklarnie...
Polecam Ci jednak nieco inny sprzęt - tu masz opis i fotki http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=197032 a przy odrobinie szczęścia możesz go dostać "Pod choinkę"
:)