teodor2424
24-10-2011, 22:27
witam
Bardzo proszę o głosy na naszego synka, bierzemy udział w losowaniu biletu na przedstawienie teatralne dzieci.
Aby zagłosowac trzeba być użytkownikiem facebook.com i wystarczy kliknac na przycisk lubię to pod filmikiem zatytułowanym Izabela Grzenkowicz
Serdecznie dziękuje za głosy oddane na synka Sewerynka, prześlijcie link dalej będziemy wdzieczni
oto link: http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=8
Pozdrawiamy Szczęśliwi rodzice
Bardzo proszę o głosy na naszego synka, bierzemy udział w losowaniu biletu na przedstawienie teatralne dzieci.
Aby zagłosowac trzeba być użytkownikiem facebook.com i wystarczy kliknac na przycisk lubię to pod filmikiem zatytułowanym Izabela Grzenkowicz
Serdecznie dziękuje za głosy oddane na synka Sewerynka, prześlijcie link dalej będziemy wdzieczni
oto link: http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=8
Pozdrawiamy Szczęśliwi rodzice