PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs Ulubieńcy Dzieci - proszę o głosy :)



teodor2424
24-10-2011, 22:27
witam

Bardzo proszę o głosy na naszego synka, bierzemy udział w losowaniu biletu na przedstawienie teatralne dzieci.

Aby zagłosowac trzeba być użytkownikiem facebook.com i wystarczy kliknac na przycisk lubię to pod filmikiem zatytułowanym Izabela Grzenkowicz
Serdecznie dziękuje za głosy oddane na synka Sewerynka, prześlijcie link dalej będziemy wdzieczni

oto link: http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=8

Pozdrawiamy Szczęśliwi rodzice

barracuda
24-10-2011, 22:30
no to już pierwszą rzecz tato załatwił...

kZC_
24-10-2011, 23:54
zobaczyłem temat i przypomniał mi się beton-żart :P
Dlaczego mikołaj chodzi taki wesoły? bo zna adresy wszystkich niegrzecznych dzieci :D

RobertMiernik
25-10-2011, 11:02
...dziewczynek, dziewczynek!...

kZC_
25-10-2011, 20:43
nie nie :) mój mikołaj z dowciapu jest pedofilem gejem a nie pedofilem hetero :]

teodor2424
26-10-2011, 02:39
Mała zmiana linka http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=9 ponieważ system niefrasobliwie pierwszych zarejestrowanych w konkursie ustawia na ostatnich stronach a te wraz z poszerzaniem grona dzieci biorących udział zmieniają się bardzo szybko :)

teodor2424
27-10-2011, 11:12
Znowu strony się poprzesuwały link: http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=10

teodor2424
03-11-2011, 01:22
Dzięki wszystkim za głosy.
Jako że uczestników przybywa to i strony się zmieniają teraz jesteśmy na 14str.
Oto nowy link: http://www.ulubiency-dzieci.pl/konkurs/filmy.php?page=14
Przypominam filmik Izabela Grzenkowicz

osttel
03-11-2011, 01:54
I nadal nie wiadomo gdzie ,,kliknąć" :)