PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o głosy w konkursie



24-10-2011, 18:03
Konkurs wsumie mało atrakcyjny i zupełnie nie prestizowy jednak do wygrania jest telewizor - czyli rzecz ktorej jeszcze z dziewczyna nie posiadamy w naszym nowym gniazdku - stad prosba o pomoc :)

wystarczy kliknac lubie to i po sprawie.

Konkurs na Facebooku (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150363060483011&set=a.10150359581568011.369749.281273203010&type=3)

Moge na Was liczyc? :)

Boryszuk
24-10-2011, 19:52
Mówisz masz. Ale autor zdjęcia ciekawskiego osła ma więcej znajomych...

KaleidoStar
24-10-2011, 20:46
Zrobione :)

PS A ja zapraszam tu http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=193254 ;) Można udostępnić na FB tez :D

24-10-2011, 23:09
boryszuk, ale zobacz 3 nagroda rownie interesujaca :D
chociaz tv bardziej by sie przydalo :)

kZC_
24-10-2011, 23:50
trzeba było lepiej o tv prosić :)

25-10-2011, 02:13
mowisz?
lepiej poprosic jak nic nikogo nie kosztuje :)

Rafał_Sz
25-10-2011, 07:30
Zrobi się. :)

Jak masz dziewczynę to po co Ci telewizor? :D

Boryszuk
25-10-2011, 07:38
Jak masz dziewczynę to po co Ci telewizor? :D

Żeby jej horrory puszczać :D

ekonet
25-10-2011, 08:06
Żeby jej horrory puszczać :D
Wystarczy światło zapalić znienacka. ;)

25-10-2011, 11:28
sie smiejecie, ale bez tv naprawde nudno jak sie samemu zostaje :P
ale na tv juz chyba szans nie ma