PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zamierza robić w najbliższym czasie zakupy w Empik'u?



mini21
20-10-2011, 07:28
Cześć.
Takie trochę nietypowe pytanie.

Czy ktoś potrzebuje zrobić w najbliższym czasie jakieś zakupy w sieci Empik.com?

Mam bon (niby nic, ale szkoda trochę żeby przepadł) na zniżkę w wys. 30 zł przy zakupach za 150 zł.
Sam nie zrobię takich zakupów, ale może ktoś, kto akurat potrzebuje coś z Empiku, lub zamierza zrobić jakieś większe zakupy będzie zainteresowany takim bonem.

Jakby coś, to proszę pisać.

Pozdr.

hcman
20-10-2011, 08:20
Ja chętnie przytulę:). Tylko byłbyś w stanie wysłać to pocztą?

mini21
20-10-2011, 08:58
Nie ma potrzeby wysyłać pocztą.
Jest to kod, który wpisujesz na stronie www.
Wyślij mi PW.

hcman
20-10-2011, 13:25
Poszło.

mini21
20-10-2011, 13:51
Jeden kupon oddany.
Mam jeszcze kolejny.

marszull
20-10-2011, 14:13
To nie mogles tak od razu ;)
a ja wlasnie przed chwila spore zakupy w merlinie zrobilem

mini21
20-10-2011, 14:19
To je anuluj (jeśli możesz :D).
A ogłoszenie wisi od rana.

marszull
20-10-2011, 16:26
To je anuluj (jeśli możesz :D).
A ogłoszenie wisi od rana.

Juz nie anuluje bo je oplacilem ;)
a ze ogloszenie wisi od rana to wiem, tylko hcman sie juz zglosil jak przeczytalem
a w pierwszym poscie jest jak wol "Mam bon (niby nic, ale szkoda trochę żeby przepadł) na zniżkę w wys. 30 zł przy zakupach za 150 zł." Jakbys od razu napisal ze masz dwa to bym sie odezwal ;)
no coz trudno sie mowi ;)