mini21
20-10-2011, 07:28
Cześć.
Takie trochę nietypowe pytanie.
Czy ktoś potrzebuje zrobić w najbliższym czasie jakieś zakupy w sieci Empik.com?
Mam bon (niby nic, ale szkoda trochę żeby przepadł) na zniżkę w wys. 30 zł przy zakupach za 150 zł.
Sam nie zrobię takich zakupów, ale może ktoś, kto akurat potrzebuje coś z Empiku, lub zamierza zrobić jakieś większe zakupy będzie zainteresowany takim bonem.
Jakby coś, to proszę pisać.
Pozdr.
Takie trochę nietypowe pytanie.
Czy ktoś potrzebuje zrobić w najbliższym czasie jakieś zakupy w sieci Empik.com?
Mam bon (niby nic, ale szkoda trochę żeby przepadł) na zniżkę w wys. 30 zł przy zakupach za 150 zł.
Sam nie zrobię takich zakupów, ale może ktoś, kto akurat potrzebuje coś z Empiku, lub zamierza zrobić jakieś większe zakupy będzie zainteresowany takim bonem.
Jakby coś, to proszę pisać.
Pozdr.