PDA

Zobacz pełną wersję : skradziono: D90+N50+N70-300+T17-50+SB800



jerry.s
18-10-2011, 20:58
Witajcie po długiej przerwie,
Nie sądziłem że kiedyś mnie to spotka, a jednak :(

W dniu wczorajszym skradziono mi z mieszkania torbę ze sprzętem foto:

1. Nikon D90 - No.6324183
2. Nikkor 50mm 1.8D - No.676642
3. Nikkor 70-300mm 4-5.6G - No.9138552
4. Tamron SP AF 17-50mm 2.8XR - No.A16N.042911
5. Lampa Nikon SB800 - No.3150906
Do tego:
- karta SDHC 8GB
- filtry: 49mm UV, 62mm PL-CIR, 62mm UV, 67mm PL-CIR, 67mm UV, 67mm szara połówka
- dodatkowy akumulator
- pilot ML-L3

Wszystko ładnie zapakowane w torbę LowePro 4AW.

Gdyby komuś z Was rzuciło się w oczy coś z powyższego zestawu, bardzo proszę o info na PW lub telefonicznie: 600-828-312.
Dla znalazcy nagroda :)

kondziu
18-10-2011, 22:39
Współczuję, jak się dostali do mieszkania i w jakich godzinach, to tak na wszelki wypadek chciałbym wiedzieć, pozdrawiam.

jerry.s
19-10-2011, 11:03
drzwiami tarasowymi; ok godz 19;
dziwne :/