PDA

Zobacz pełną wersję : trumny i [UWAGA] golizna



marszull
17-10-2011, 20:59
http://kalendarzlindner.pl/

co sadzicie?

ps jak bylo to przepraszam

darkmajin
17-10-2011, 21:04
mnie się bardzo podoba, ale trumna to coś dla starych - bez urazy a oni raczej nie gustują w takim typie reklamy / przedstawiania produktu to samo ludzie mocno wierzący..

taki fun fact : ta sama firma "rozdaje" breloczek do kluczy w kształcie trumienki fajny pomysł z zastrzeżeniem do tego powyżej ;)

Michał Jędrak
17-10-2011, 22:00
Pomysł fajny, raczej nie oburza, bo trumna to tylko kawałek drewna, tak jak taboret. Jednak myślę, że reklama nietrafiona. Wszystko fajnie, tylko puścili to w niewłaściwym kraju.

krzysztof jot
17-10-2011, 22:02
poprzednie lata były chyba ciekawiej aranżowane - grudzień 2010 był moim faworytem :)

Foto7
17-10-2011, 22:26
A byliście na żywo na targach trumniarskich ? Takie obrazki na żywo można zobaczyć nie mówiąc o folderach, kalendarzach , ulotkach. To jest zwykły mebel który posłuży nam ostatni raz. Trzeba go dobrze zaprezentować i sprzedać. Niektóre trumny to małe arcydzieła malarskie ręcznie malowane w róże wzory. Może u nas takie przedstawienie trumny na kalendarzu jeszcze szokuje ale za granicą już nie.
Jako osoba która robiła trumny w swoim życiu powiem że ten mebel powinien być lepiej wykonany niż niejedna meblościanka.
Pozdrawiam

gadas
17-10-2011, 22:28
Starsze były ciekawsze przynajmniej mi się tak wydaje.

marszull
17-10-2011, 22:41
z tego co doczytalem na necie (tak apropos do kogo ten kalendarz) to nie jest on skierowany do klienta docelowego ;)
tylko do firm z branzy

Foto7
17-10-2011, 22:59
z tego co doczytalem na necie (tak apropos do kogo ten kalendarz) to nie jest on skierowany do klienta docelowego ;)
tylko do firm z branzy
Takie reklamówki zawsze są dla branży trumniarskiej, producent , hurtownik, detalista. Dla końcowego klienta (rodziny zmarłego) są normalne katalogi, tłumaczyć nie muszę czemu...

Art Erie
17-10-2011, 23:17
Dla mnie raczej średnie zestawienie, coś jakby "Dżdżystą taksówkę" Salvadore Dali eksponować w restauracji z francuską kuchnią :mrgreen:
Ale jeśli nie ma dobrego pomysłu zawsze można próbować:
*szokować
*skandalizować
*epatować seksem

*co komu pasuje ;)

fafniak
17-10-2011, 23:17
obśmiałem się - nie trafione

miron19j
18-10-2011, 21:58
z tego, co mi szef firmy opowiadal, to oni wiekszosc swojej produkcji wysylaja za Odre. I tam pewnie jest adresowany ten kalendarz.

Strus
18-10-2011, 23:09
Ja nie wiem gdzie on jest adresowany ale jak widzę ładną kobietę i do tego lekko roznegliżowaną to mi się podoba :) :)

prz3mo
18-10-2011, 23:12
Ja nie wiem gdzie on jest adresowany ale jak widzę ładną kobietę i do tego lekko roznegliżowaną to mi się podoba :) :)

Otóż to. Tych trumien nawet nie widzę ;)

Strus
18-10-2011, 23:14
To tam są trumny ??

RobertMiernik
18-10-2011, 23:32
Kobita mi podesłała ciekawszą wersję:

Trumny (http://www.pudelek.pl/artykul/35782/nagie_modelki_reklamuja_trumny_zdjecia/)

marszull
19-10-2011, 01:07
Kobita mi podesłała ciekawszą wersję:

Trumny (http://www.pudelek.pl/artykul/35782/nagie_modelki_reklamuja_trumny_zdjecia/)

A tak z ciekawosci to co jest tu ciekawszego? bo to przeciez te same zdjecia

Bartek - NinoVeron
19-10-2011, 02:13
dla mnie tragedia
kompletnie mi nie leży ani pomysł ani wykonanie

nie ważne czy ten kalendarz ma trafić do firm pogrzebowych czy do rodziny, która właśnie straciła najbliższą osobę ... po prostu połączenie "dużych i gołych cycków" z trumną kompletnie mi nie pasuje

ADAS
19-10-2011, 08:14
Nie znacie się.
Reklama adresowana jest nie do indywidualnego odbiorcy - bo on ma zimny gust i w pewien sposób jest odporny na wszelką reklamę, ona adresowana jest do przedsiębiorców pogrzebowych, którzy słyną z czarnego humoru.

Ze dwa lata temu jedna z wielkich firm produkujących pieluchy dla dorosłych wydala kalendarz z prawie rozebranymi staruszkami 70+ to dopiero był hit wśród dziadków:)