Zobacz pełną wersję : Ps cs6 (?)
A może tak kilka ploteczek?
http://www.wykop.pl/link/477269/czy-photoshop-cs6-zmieni-oblicze-fotografii-konferencja-adobe/
Co tak poważnie będziem tu siedzieć. :)
No to na drugą nóżkę. :)
http://www.collegehumor.com/video/6276506/photoshops-new-photobomb-tool
<| MICHAŁ |>
17-10-2011, 18:27
juz dawno to pokazywali... nie pamietam gdzie to widzialem - czy w tv czy na yt
A może tak kilka ploteczek?
http://www.wykop.pl/link/477269/czy-photoshop-cs6-zmieni-oblicze-fotografii-konferencja-adobe/
Co tak poważnie będziem tu siedzieć. :)
Jeszcze widziałem jeden film o likwidacji poruszenia na zdjęciu. Kiedy wypuszczą CS6 wszyscy ślubniacy będą mogli biegać z kielichami na ślubach ;)
http://www.youtube.com/watch?v=xxjiQoTp864&feature=player_embedded
Władca Pixeli
18-10-2011, 03:23
To miało być w wersji 5 :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=3ScWu7pG7r0
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.