PDA

Zobacz pełną wersję : Ps cs6 (?)



Johanan
17-10-2011, 15:46
A może tak kilka ploteczek?

http://www.wykop.pl/link/477269/czy-photoshop-cs6-zmieni-oblicze-fotografii-konferencja-adobe/

Co tak poważnie będziem tu siedzieć. :)

Johanan
17-10-2011, 17:16
No to na drugą nóżkę. :)

http://www.collegehumor.com/video/6276506/photoshops-new-photobomb-tool

<| MICHAŁ |>
17-10-2011, 18:27
juz dawno to pokazywali... nie pamietam gdzie to widzialem - czy w tv czy na yt

Flores
17-10-2011, 18:31
A może tak kilka ploteczek?

http://www.wykop.pl/link/477269/czy-photoshop-cs6-zmieni-oblicze-fotografii-konferencja-adobe/

Co tak poważnie będziem tu siedzieć. :)

Jeszcze widziałem jeden film o likwidacji poruszenia na zdjęciu. Kiedy wypuszczą CS6 wszyscy ślubniacy będą mogli biegać z kielichami na ślubach ;)

marki
17-10-2011, 20:59
http://www.youtube.com/watch?v=xxjiQoTp864&feature=player_embedded

Władca Pixeli
18-10-2011, 03:23
To miało być w wersji 5 :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=3ScWu7pG7r0