PDA

Zobacz pełną wersję : Antywirus głupieje czy jest jednak coś złego na serwerze?



Rafał_Sz
14-10-2011, 22:02
Jak w tytule. Za każdym razem jak przeszukuję forum w wersji tekstowej Norton 360 podnosi alarm. O co chodzi? Nadgorliwość? Zbieg okoliczności?

Poniżej zrzut alertu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/6733/viru.jpg)

kiemlo
15-10-2011, 00:16
Tak w istocie jest kod JS generujący podejrzany iframe... wydaje mi się, że jest on o tyle nie groźny, że linkowana strona nie istnieje, niemniej to się może zmienić. Spróbuję to komuś zgłosić.