Rafał_Sz
14-10-2011, 22:02
Jak w tytule. Za każdym razem jak przeszukuję forum w wersji tekstowej Norton 360 podnosi alarm. O co chodzi? Nadgorliwość? Zbieg okoliczności?
Poniżej zrzut alertu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/6733/viru.jpg)
Poniżej zrzut alertu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/6733/viru.jpg)