adolfik9501
13-10-2011, 22:19
Witam.
Już za chwilę, już za momencik odbędzie się 2011 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX na torze Korean International Circuit w Yeongam. Będzie to drugi wyścig na tym obiekcie.
Układ toru:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Zdjęcia z satelity (34°44'8.13" N, 126°24'43.69" E) nie będzie, gdyż Google jeszcze nie uaktualniło swoich map.
Trochę danych technicznych:
Długość toru: 5615 m
Ilość okrążeń: 55
Dystans wyścigu: 308.630 km
Pierwsze Grand Prix: 2010
Strefa DRS:
Pomiar: pomiędzy 1 a 2 zakrętem.
Aktywacja: 350 metrów po zakręcie numer 2.
Pierwszy zwycięzca:
2010 - Fernando Alonso (Ferrari F10/Ferrari 056 2.4 V8 ) 2:46'20.810 hrs. 109.997 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2010 - Sebastian Vettel (Red Bull RB6/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'35.585 min. 211.476 km/h.
Rekord toru (najlepszy czas Fastes Lap):
2010 - Fernando Alonso (Ferrari F10/Ferrari 056 2.4 V8 ) 1'50.257 min. 183.335 km/h.
Wyniki wyścigu z 2010 roku:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 14 października 2011 r:
1 trening: 03:00 - 04:30
2 trening: 07:00 - 08:30
Sobota, 15 października 2011 r:
3 trening: 04:00 - 05:00
Kwalifikacje: 07:00
Niedziela, 16 października 2011 r:
Wyścig: 08:00
Oczywiście dostępny będzie Live Timing (http://www.formula1.com/live_timing/) oraz streamy do wyszperania m.in. na stronach:
http://www.sport-typ.info/
http://www.drhtv.com.pl/index.html
http://www.vipbox.tv/
Z wideoteki YT:
a4FmyFMbr6o
oraz takie cosik:
fc-eaXASRi0
Łatwo nie mieli, ale nie robią tego za karę ;)
Zapraszam,
Już za chwilę, już za momencik odbędzie się 2011 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX na torze Korean International Circuit w Yeongam. Będzie to drugi wyścig na tym obiekcie.
Układ toru:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Zdjęcia z satelity (34°44'8.13" N, 126°24'43.69" E) nie będzie, gdyż Google jeszcze nie uaktualniło swoich map.
Trochę danych technicznych:
Długość toru: 5615 m
Ilość okrążeń: 55
Dystans wyścigu: 308.630 km
Pierwsze Grand Prix: 2010
Strefa DRS:
Pomiar: pomiędzy 1 a 2 zakrętem.
Aktywacja: 350 metrów po zakręcie numer 2.
Pierwszy zwycięzca:
2010 - Fernando Alonso (Ferrari F10/Ferrari 056 2.4 V8 ) 2:46'20.810 hrs. 109.997 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2010 - Sebastian Vettel (Red Bull RB6/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'35.585 min. 211.476 km/h.
Rekord toru (najlepszy czas Fastes Lap):
2010 - Fernando Alonso (Ferrari F10/Ferrari 056 2.4 V8 ) 1'50.257 min. 183.335 km/h.
Wyniki wyścigu z 2010 roku:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 14 października 2011 r:
1 trening: 03:00 - 04:30
2 trening: 07:00 - 08:30
Sobota, 15 października 2011 r:
3 trening: 04:00 - 05:00
Kwalifikacje: 07:00
Niedziela, 16 października 2011 r:
Wyścig: 08:00
Oczywiście dostępny będzie Live Timing (http://www.formula1.com/live_timing/) oraz streamy do wyszperania m.in. na stronach:
http://www.sport-typ.info/
http://www.drhtv.com.pl/index.html
http://www.vipbox.tv/
Z wideoteki YT:
a4FmyFMbr6o
oraz takie cosik:
fc-eaXASRi0
Łatwo nie mieli, ale nie robią tego za karę ;)
Zapraszam,