piotereks
13-10-2011, 19:09
Witam.
Wraca po wymianie matówki body. patrze przez wizjer bez obiektywu a tam jakies male kropeczki, zaczynam czyscic generalnie lusterko/ bo matowki nie ruszam/ powietrzem, mikrofibra po lustrze. jest raz lepiej raz gorzej, ale zawsze jakos wiecej :syfkow" niz bylo. chce zakupic zestwa czyszczacy,..... tylko jaki.
Lepiej osobno pedzel i osobno gruszka - http://allegro.pl/zestaw-czyszczacy-lenspen-canon-nikon-pentax-sony-i1856643771.html
czy moze lepiej - gruszka z nakladanym pedzelkiem/ niby lepsze/ - http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-czyszczacy-do-optyki-rotin-i1854536411.html
Który zestaw w/g Was praktyczniejszy? prosze o odpowiedz.
Tak sie zastanawiam - czy koncowką lenspena ta do czyszcenia odciskow, tlustych plam, to moznaby poczyscic lustro?
prosze was o podpowiedz.
Wraca po wymianie matówki body. patrze przez wizjer bez obiektywu a tam jakies male kropeczki, zaczynam czyscic generalnie lusterko/ bo matowki nie ruszam/ powietrzem, mikrofibra po lustrze. jest raz lepiej raz gorzej, ale zawsze jakos wiecej :syfkow" niz bylo. chce zakupic zestwa czyszczacy,..... tylko jaki.
Lepiej osobno pedzel i osobno gruszka - http://allegro.pl/zestaw-czyszczacy-lenspen-canon-nikon-pentax-sony-i1856643771.html
czy moze lepiej - gruszka z nakladanym pedzelkiem/ niby lepsze/ - http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-czyszczacy-do-optyki-rotin-i1854536411.html
Który zestaw w/g Was praktyczniejszy? prosze o odpowiedz.
Tak sie zastanawiam - czy koncowką lenspena ta do czyszcenia odciskow, tlustych plam, to moznaby poczyscic lustro?
prosze was o podpowiedz.