goblinos
12-10-2011, 23:04
Witojcie
Czy ktoś ma ten statyw i mógłby podać jego wysokość transportową (po złożeniu)
Niestety ten parametr nie jest podawany u producenta i dilerów.
pzdr
goblinos
Czy ktoś ma ten statyw i mógłby podać jego wysokość transportową (po złożeniu)
Niestety ten parametr nie jest podawany u producenta i dilerów.
pzdr
goblinos