PDA

Zobacz pełną wersję : Loteria wizowa -zdjecia



Patryk Olczyk
11-10-2011, 19:10
Witam ! Mam pytanie odnosnie zdjec do loterii wizowej . Nie wiem czy glupi jestem , ale dla mnie nie sa jasne wszystkie kryteria ... Moze ktos mial doswiadczenie z loteria i wie jak powinno wygladac zdjecie ?

ramzey
11-10-2011, 19:23
Masz bana na google?
http://www.usadiversitylottery.com/photo.php

Imago
11-10-2011, 19:23
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx <- tu są przykładowe i program który oceni czy zdjęcie jest dobre

Patryk Olczyk
11-10-2011, 20:42
Dziękuję Wam ! :)

swider
11-10-2011, 23:43
Pomoc udzielona -- można zamknąć.