PDA

Zobacz pełną wersję : Cztery fajne zdjęcia



Zbigniew
10-10-2011, 17:25
Przyuważyłem w jednym z hoteli zagranicą. Zrobiłem zdjęcia tych odbitek (można było kupić po 3k euro za sztukę :) :) ). Wg mnie bardzo bardzo.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/6756/zpp5869.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img707.imageshack.us/img707/4453/zpp5877.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/1984/zpp5881.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img210.imageshack.us/img210/8624/zpp5882.jpg)

Seeker
10-10-2011, 18:20
Podoba mi się pomysłowość 3 i zabawa formą na 4.

coach_lodz
10-10-2011, 18:22
faktycznie jest w nich coś :)

m3
10-10-2011, 20:35
Fajne fajne :) Jedno ma nawet exif'a :D

jackrabbit
10-10-2011, 21:06
a o prawach autorskich slyszal? :)

teh_14m3
10-10-2011, 22:56
a o prawach autorskich slyszal? :)

z tego co zrozumiałem to zbigniew jest autorem tych zdjęć ;)

docxxx
10-10-2011, 23:32
Fajne fajne :) Jedno ma nawet exif'a :D

A mowilem, ze D700 mieli duzo, duzo wczesniej. Tak sie kiedys testowalo sprzet, a nie to, co teraz. D7000 pluje i charka olejem, autofokus slepy jak kura.

TMB
11-10-2011, 21:28
Mi sie czwórka ze swą prostotą z zacnym człowiekiem podoba..:)
Autorem zdjeć zdjęć jest Zbigniew, ale samych zdjęć jest ktoś inny ;) Czyż to nie proste ?

pilon
11-10-2011, 21:43
No tak, ale to montaże, pomysłowe ale montaże, więc prócz Zbigniewa maczały palce jeszcze przynajmniej 2 osoby ;), w albumach Getty Images gdzieś migneły mi oryginalne te konkretnie zdjęcia Fridy i JFK, ale bez "tła i gadżetów", a w innym otoczeniu...

Zbigniew
11-10-2011, 21:45
a o prawach autorskich slyszal? :)

Przecież tu niczego nie łamię, no bez jaj. Zrobiłem fotografie fotek wiszących na ścianie w miejscu publicznym i nie piszę, że są moje, tudzież nie wykorzystuję ich komercyjnie.

mcl
12-10-2011, 11:41
Jeśli się nie mylę, to jest właśnie taki przypadek, że nie ma się praw autorskich do zdjęcia wykonanego przez siebie.

domelmel
13-10-2011, 11:29
zeczywiscie calkiem,calkiem te zdjecia

ps.
Zbigniewie szkoda że ostanimi czasy malo Cię na watkach strobingowych.

pozdro
Daniel