PDA

Zobacz pełną wersję : Historia niezawodnej przyjaźni z Renault ...



Cadebou
08-10-2011, 22:13
Witam

Troszkę zdjęć, krótki film i pewna historia. Biorę udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Renault Polska. Niestety mam mało czasu na zbieranie głosów, ponieważ konkurs trwa jeszcze 5 dni, a moja praca ukazała sie dopiero dziś. O j trudno będzie zebrać głosy. Najstarsze prace mają już około 2000 tys i ponad ...
Najważniejsza jest zabawa. A jeśli do tego można wrzucić kilka zdjęć to czemu nie.
Mam nadzieję że Wam się spodoba chodź trochę. A jeśli spodoba się to proszę pod filmem nacisnąć przycisk "GŁOSUJ NA FILM"
Małe szanse, ponieważ niektóre prace są już ponad miesiąc. Ale z Waszą pomocą formułowiczów , możemy spróbować :-)

Link do filmu : http://tools.socializer.pl/renault/WUeBjVHlJtM

Tytuł filmu: "Historia niezawodnej przyjaźni RENAULT. mxc79"

Jeśli komuś się spodoba film bardziej niż przeciętny. Proszę podlinkujcie na swoich NK i FB. W Was tylko nadzieja. Ale jeśli tylko Wam się podoba.
I co może być ?

Pozdrawiam i dziękuję

ekonet
08-10-2011, 22:16
Najstarsze prace mają już około 2000 tys
O jaaaa... Ponad dwa miliony?

Cadebou
08-10-2011, 22:36
Cieszy mnie to bardzo.
Podaj link to Twojej przygody z renault. Z pewnością i ja zagłosuję.

Dzięki

Cadebou
08-10-2011, 22:38
Ach, tam był znak "?" W takim razie nie rozumiem . Sorki :-)

ekonet
08-10-2011, 22:40
Podaj link to Twojej przygody
"To" przygody? Ludzie, gdzie ja jestem? Co to za polszczyzna?

Majek
08-10-2011, 22:41
Kheh, napisałeś 2000 tyś, czyli 2000 000, czyli 2 miliony. ;-) Ekonet jak zwykle na posterunku. ;-)

Iwek_22
08-10-2011, 22:42
[QUOTE=Cadebou;2558655]Witam ...około 2000 tys i ponad .../QUOTE]

Iwek_22
08-10-2011, 22:44
Majek mnie wyprzedził...,

TMB
09-10-2011, 08:27
Zagłosowałem, zastanawiam mnie tylko czemu jest taki niesprawiedliwy system, ze jedne filmy są miesiąc, a drugie 5 dni?

Cadebou
09-10-2011, 08:43
Ach.dzięki za poprawkę. :-)

Ja też uwazam za niesprawiedliwe. Regulamin został źle napisany. W regulaminie jest:

III. par 4
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zamieszczenie przez Uczestnika - dysponującego kontem internetowym w serwisie YouTube - w okresie od dnia 01 września 2011 r. od godziny 00: 00: 00 do dnia 13 października 2011 r. do godziny 23:59:59, za pośrednictwem konta w serwisie YouTube, na stronie internetowej www.youtube.pl/renaultpl, wykonanego przez Uczestnika utworu filmowego - spełniającego warunki określone poniżej – promującego autorską historię związaną z samochodem marki Renault przedstawiającą „Historie niezawodnej przyjaźni z Renault”. (zwaną dalej: „Praca Konkursowa”), a następnie zgłoszenie się przez Uczestnika do udziału w konkursie za pośrednictwem strony internetowej Organizatora (zwane dalej „Zgłoszeniem”).

V par.12 i 13
Do dnia 18.10.2011 roku do godziny 15.00 do osób, których Prace Konkursowe zostały zakwalifikowane do Finału, zostanie wysłane powiadomienie (zwane dalej „Powiadomieniem”). Powiadomienie to będzie przesłane za pomocą wiadomości elektronicznej wysłanej Uczestnikowi za pośrednictwem konta internetowego w serwisie YouTube.
W następstwie otrzymania Powiadomienia, Uczestnik jest zobowiązany do wysłania w terminie do dnia 25.10.2011 r. do godziny 15.00 na adres [email protected] scanu pisemnego podpisanego oświadczenia o przeniesieniu praw autorskich według wzoru dostarczonego przez....

Także szanse są nie równe. Lepiej organizuje konkursy forum Nikoniarze :-) Nadzieja tylko w tym, piszą: że wybiorą dziesięć najlepszych prac, a nie 10 najwyżej pkt :-))) I z nich wyłonią zwycięzce. Miło byłoby znaleźć się w finale :-))). Wielkie marzenie.

Tak czy inaczej Wielkie Dzięki za oddane głosy.
Ps. 2000tys :-)))))) Masz wielką rację.

link dla niewtajemniczonych : http://tools.socializer.pl/renault/WUeBjVHlJtM
Pozdrawiam

downandout
09-10-2011, 09:01
W następstwie otrzymania Powiadomienia, Uczestnik jest zobowiązany do wysłania w terminie do dnia 25.10.2011 r. do godziny 15.00 na adres [email protected] scanu pisemnego podpisanego oświadczenia o przeniesieniu praw autorskich według wzoru dostarczonego przez....[/I]

osobistych też?;)

Cadebou
09-10-2011, 23:03
Myślę ze tracisz prawa autorskie na ten materiał i jest to tylko do dyspozycji Renault Polska. Tak, przekazujesz to dla ...
:-)

downandout
09-10-2011, 23:15
Cadebou - prawa autorskie dzielą się na majątkowe i osobiste, z czego te drugie są niezbywalne. brak zaznaczenia w regulaminie przekazania majątkowych praw autorskich jest rażącym niedociągnięciem.

Cadebou
11-10-2011, 08:11
Niedociągnięć jest wiele .... I tu jest problem.

Prace z najwyższą ilością oddanych głosów np. mają głosów 6500 - 10000, a wyświetlane przez internautów były tylko np 1350 :-)))

Pozdrawiam

pil74
11-10-2011, 22:27
Poszło

PS
Swoją drogą użycie przez Renault słowa "niezawodnej" jest mocno niestosowne.
Miałem megankę i dzięki bardzo. Ale ludzie mieli gorzej, bo skusili się np na lagunę :)

maksu81
11-10-2011, 23:26
też głosik oddany ;)

szelas
12-10-2011, 07:02
Miałem megankę i dzięki bardzo. Ale ludzie mieli gorzej, bo skusili się np na lagunę :)

hehe, dobry tekst :)
ja mam clio i jest całkiem nieźle (dopiero drugi tydzień w warsztacie............. tej jesieni)

Pawel92
12-10-2011, 07:10
Poszło

PS
Swoją drogą użycie przez Renault słowa "niezawodnej" jest mocno niestosowne.
Miałem megankę i dzięki bardzo. Ale ludzie mieli gorzej, bo skusili się np na lagunę :)
Ah, Laguna 2... Można by niezły film SF nakręcić. Albo ponury kryminał :lol:

Przemek Paśnik
12-10-2011, 07:26
Ah, Laguna 2... Można by niezły film SF nakręcić. Albo ponury kryminał :lol:

myślę, że ten konkurs powinien się nazywać: Historia trójkątów: ty, Renault i warsztat :mrgreen:

zdyboo
12-10-2011, 08:03
Skoro się posiada samochód, którego środowiskiem naturalnym jest warsztat, to przyjaźń z tym autem musi być niezawodna. ;)

Psycholog
12-10-2011, 10:45
Mi filmik się podoba. Zagłosowałem.